ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

Skup aut

Posiadanie samochodu starego, po wypadku lub po prostu uszkodzonego często jest niemałym problemem dla dotychczasowego właściciela. Pojazd nie tylko traci na wartości, ale często też generuje koszta i zajmuje miejsce. Dlatego też skorzystanie z usług skupu aut używanych jest doskonałym rozwiązaniem. Firma Autokasacja „U Jacka” gwarantuje atrakcyjne ceny odkupienia samochodów w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego. Skupujemy auta na złom, dbając o efektywny i bezpieczny recykling surowców.

Prowadzimy legalny skup aut – Stacja Demontażu Pojazdu nr C/30
Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto.

531 817 709      Karol

660 185 232      Hubert

530 217 217      Sebastian

570 218 218      Robert

Jakie samochody nas interesują?

Odkupujemy za gotówkę auta różnego typu i w dowolnym stanie, a wśród nich pojazdy:

 • osobowe,
 • dostawcze,
 • ciężarowe,
 • autobusy,
 • „na chodzie”,
 • takie, które mogłyby trafić na rynek wtórny,
 • powypadkowe,
 • bez ubezpieczenia i przeglądu technicznego,
 • pokryte korozją,
 • zalane,
 • spalone.

Interesuje nas przede wszystkim uczciwa współpraca z obopólną korzyścią, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny za pojazdy używane czy powypadkowe. Dzięki temu właśnie opinie dotychczasowych klientów o proponowanych usługach są tak przychylne.

skupujemy wszystkie typy aut:

 • osobowe
 • dostawcze
 • ciężarowe
 • autobusy
 • auta "na chodzie"
 • nadające się do dalszej odsprzedaży
 • powypadkowe
 • bez oc i przeglądu
 • skorodowane
 • zalane
 • spalone

Bezpłatnie odbieramy auta naszymi lawetami. Na miejscu zawsze płacimy gotówką,  oferujemy najwyższe ceny oraz wystawiamy zaświadczenia o kasacji i demontażu pojazdu do wydziału komunikacji.

Codziennie bezpłatnie odbieramy auta z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Nakła nad Notecią, Inowrocławia, Radziejowa, Kowalewa, Chełmży, Chełmna, Lipna, Rypina, Płocka, Gostynina, Mroczy, Kcynii, Koronowa, Świecia, Wąbrzeźna, Więcborka, Sępólna Krajeńskiego, Łabiszyna, Szubina, Solca Kujawskiego, Pakości, Janikowa, Kruszwicy,Gniewkowa, Piotrkowa Kujawskiego, Brześcia Kujawskiego, Izbicy Kujawskiej, Kowala, Dobrzynia nad Wisłą, Czernikowa, całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Jaki jest nasz zasięg działania?

Nasz skup aut działa na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Odbieramy rozbite i stare samochody od klientów z takich miast, jak Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz, Brześć Kujawski, Izbica Kujawska, Chełmno, Koronowo, Golub-Dobrzyń, Gniewkowo, Gostynin, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Lipno, Nakło nad Notecią, Płock, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Świecie, Szubin, Wąbrzeźno i ich okolic.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy uczciwy cennik i szybką kasację starych czy powypadkowych aut.

Autokasacja „U Jacka” działa także w Brześciu Kujawskim i jego okolicach. Za skupowane samochody oferujemy atrakcyjne ceny. Kupimy każde auto, niezależnie od jego stanu, czy typu – powypadkowe, używane, jak i „na chodzie”.
Mieszkańcom Bydgoszczy również oferujemy dobry cennik za odkup używanych pojazdów, niezależnie, czy są sprawne, czy rozbite. Współpraca z naszą firmą będzie szybka i satysfakcjonująca, równie korzystna będzie zaproponowana za odkup cena.
Wszystkich, poszukujących w okolicach Chełmna możliwości zbycia samochodu na złom, zachęcamy do skontaktowania się z firmą Autokasacja „U Jacka”. Oferujemy szybką realizację zlecenia, dobre ceny, a przede wszystkim – legalną kasację.
Co zrobić ze starym samochodem? Jeśli obawiacie się Państwo, że oddanie uszkodzonego, powypadkowego auta do kasacji równa się ze stratą, to nie poznaliście jeszcze naszej oferty. Proponujemy atrakcyjne ceny dla klientów, m.in. z Golubia-Dobrzynia.
Zapraszamy wszystkie osoby z Gniewkowa, które borykają się ze starymi samochodami, do skorzystania z usług naszego skupu aut. Tutaj będziecie mogli je Państwo oddać do kasacji, uzyskując atrakcyjną cenę za odkup.
Poszukujecie Państwo w okolicach Gostynina firmy, która się zajmuje kasacją starych i rozbitych aut? W takim razie zapraszamy do skorzystania z usług Autokasacji „U Jacka” – gwarantujemy atrakcyjny cennik i pełną legalność.
Każdy, kto chce w Grudziądzu sprzedać stary samochód, może skorzystać z naszych usług. Oferujemy przystępny cennik dla wszystkich mieszkańców Grudziądza i jego okolic. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
Interesują nas samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, jak i autobusy. To, czy są uszkodzone, czy też po prostu stare ma dla nas niewielkie znaczenie – odbierzemy je naszą lawetą z Inowrocławia, jak i jego okolic.
Jeśli poszukujecie Państwo w Izbicy Kujawskiej lub okolicach skupu samochodów używanych i powypadkowych, to zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy atrakcyjny cennik i błyskawiczną realizację współpracy.
Proponujemy dobre ceny złomowania aut starych i powypadkowych klientom z Koronowa. Zapewniamy zgodną z prawem kasację pojazdów różnego typu i w różnym stanie, gwarantując przy tym przyjazny cennik.
Nasza oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców Kowala, którzy poszukują szybkiego i łatwego sposobu złomowania powypadkowych i używanych samochodów. Nasz skup aut zajmuje się kasacją każdego rodzaju pojazdów.ocławia, jak i jego okolic.
Klienci z Kowalewa Pomorskiego, borykający się z autami po wypadku, mają możliwość skorzystania z usług naszego skupu samochodów. Po rzetelnym i uczciwym oszacowaniu wartości pojazdu zaproponujemy atrakcyjną cenę.
Wszyscy, którzy poszukują w okolicach Lipna możliwości kasacji starego auta, mogą wybrać ofertę firmy Autokasacja „U Jacka”. Złomowanie u nas jest w pełni legalne, a części z używanych i zniszczonych samochodów podlegają recyklingowi.
Odbieramy używane i rozbite samochody także od osób z Nakła nad Notecią. Zapewniamy szybką procedurę kasacji, a także korzystne ceny, dzięki którym złomowanie starego auta nie będzie opłacalne.
Jeśli nie wiecie Państwo, gdzie w Płocku lub okolicach oddać samochód do kasacji, to nie poznaliście jeszcze naszej oferty. Skupujemy auta powypadkowe, rozbite, stare i po prostu używane za gotówkę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.
Odbieramy uszkodzone i używane auta także z Radziejowa. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na profesjonalną obsługę, korzystny cennik, a przede wszystkim pełną legalność działania.
Zachęcamy klientów z Rypina do skorzystania z usług naszego skupu aut. Tutaj oddacie Państwo stare, używane i rozbite pojazdy do kasacji. Zapewniamy rzetelną, uczciwą i satysfakcjonującą wycenę wartości samochodu.
Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców z Sępólna Krajeńskiego. Proponujemy adekwatne za rozbite i używane samochody ceny. Skupujemy zarówno auta dostawcze, jak i osobowe, ciężarowe czy autobusy.
Wszyscy zainteresowani skupem aut w okolicach Solca Kujawskiego, w którym można zezłomować stare i rozbite pojazdy, mogą skorzystać z naszej oferty. Atrakcyjny cennik, błyskawiczne procedury – to tylko niektóre z atutów firmy Autokasacja „U Jacka”.
Mieszańcy Świecia, którzy nie wiedzą, co zrobić z używanymi czy rozbitymi samochodami, mogą wybrać propozycje naszej firmy. Odkupujemy auta na złom za gotówkę. Nasza działalność jest w pełni legalna, a oferowane ceny – atrakcyjne.
Interesuje Państwa w Szubinie lub okolicach możliwość złomowania samochodu? Proponujemy zatem usługi firmy Autokasacja „U Jacka”. Procedury związane z całą tą czynnością będą szybkie, a cennik z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.
Jeśli szukacie Państwo legalnego skupu aut, działającego w Toruniu lub okolicach, w którym będziecie mogli za przystępną cenę pozbyć się uszkodzonych lub starych samochodów, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Problem ze starym i używanym samochodem, który jest przeznaczony do kasacji? Zapraszamy zatem do naszego skupu pojazdów – prezentowana usługa jest skierowana również do klientów z Wąbrzeźna.
Klienci z Włocławka mogą skontaktować się z nami w sprawie legalnej kasacji używanych i uszkodzonych aut w satysfakcjonującej cenie. Co więcej – dbając o Państwa czas, sami odbierzemy pojazd spod wskazanego adresu.

Autokasacja "U Jacka"

NIP: 891 138 66 17
Numer konta bankowego:
PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

Kontakt

Obsługa klienta ujackaskup@gmail.com
Dział księgowości, współpraca zlomowanieujacka@interia.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 7.00 - 16.00
sob.: 8.00 - 14.00
ndz.: nieczynne

Zadzwoń

660 185 232
531 817 709
570 218 218

Close Menu