ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT LIPNO

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Dzięki ofercie naszej firmy Autokasacja „U Jacka” możesz bardzo bezpiecznie, wygodnie i przede wszystkim za rozsądne pieniądze sprzedać każdy używany samochód przeznaczony do zezłomowania. Działamy w tej branży od wielu lat, mając obecnie bardzo rozbudowaną stację demontażu pojazdów, która działa w pełni zgodnie z prawem, na podstawie decyzji C/30 wydanej przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Skupujemy bezpośrednio za gotówkę pojazdy Klientów z całego naszego regionu, w tym z Lipna i okolic, osobiście dojeżdżając lawetą pod wskazany adres i przewożąc samochody własnym transportem.

Bardzo łatwy i szybki dojazd z okolic Lipna

Choć dzięki rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie bardzo szybko dotrzeć do każdego Klienta na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zachęcamy również do osobistego odwiedzania naszej firmy w Aleksandrowie Kujawskim, przy alei Danilewicz Zielińskiej 6. To tylko niecałe 70 km z Lipna i bliskich okolic, które można pokonać w około 60 minut. Odwiedź nas i przekonaj się, że tutaj szybko i za rozsądne pieniądze sprzedasz swoje stare auto. Sprawdź już teraz jak do nas dojechać na poniższej mapce.

Przyjmiemy każde auto nadające się do kasacji

Ponieważ posiadamy świetnie przygotowane zaplecze do rozbiórki oraz kasacji pojazdów, to w efekcie jesteśmy zainteresowani praktycznie wszystkimi markami oraz modelami samochodów, niezależnie od ich wieku. Interesują nas przede wszystkim następujące auta używane:
 • OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONEAtrakcyjna cena odkupu auta w każdym stanie

 Wszystkim swoim Klientom z Lipna w województwie kujawsko-pomorskim i w okolicznych miejscowościach regionu możemy zagwarantować naprawdę atrakcyjny cennik. Uczciwie podchodzimy do każdego zgłoszenia o chęci sprzedaży. Stare samochody przeznaczone do złomowania są wstępnie wyceniane już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Nasz rzeczoznawca bierze pod uwagę między innymi markę, model czy wiek pojazdu, ale także jego stan mechaniczny i blacharski, stopień uszkodzeń czy status prawny. U nas cena skupu zawsze jest adekwatna do wartości rynkowej auta, a do tego pobieramy najniższe prowizje w regionie.

 Legalny skup aut za gotówkę przy minimum formalności

Ponieważ posiadamy świetnie przygotowane zaplecze do rozbiórki oraz kasacji pojazdów, to w efekcie jesteśmy zainteresowani praktycznie wszystkimi markami oraz modelami samochodów, niezależnie od ich wieku. Interesują nas przede wszystkim następujące auta używane:
 • dowód osobisty do wglądu;
 • kserokopię dowodu rejestracyjnego oraz ewentualnie karty pojazdu (jeśli była wydana).
W przypadku aut posiadających współwłaścicieli należy przygotować dodatkowo:
 • dowody osobiste wszystkich współwłaścicieli do wglądu;
 • oświadczenie właściciela/współwłaściciela o zgodzie na sprzedaż, jeśli nie może stawić się osobiście w miejscu dokonywania transakcji.
Skup aut Lipno

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie Klientów

Nasze 20-letnie doświadczenie na rynku jest z pewnością najlepszym potwierdzeniem profesjonalnego i przede wszystkim uczciwego podejścia do pracy. Przez ten czas zezłomowaliśmy w naszym auto skupie już ponad 21 tysięcy używanych samochodów, zyskując renomę firmy niezwykle profesjonalnej, czego potwierdzeniem są liczne pozytywnie opinie wystawiane przez Klientów. Nasz zespół tworzony jest obecnie przez ponad 40 pracowników, zawsze gotowych na to, aby w maksymalnie krótkim czasie dotrzeć do każdej osoby i sprawnie odebrać samochód własnym transportem.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu