ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT PŁOCK

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Wszystkie marki i modele samochodów po wypadkach, mechanicznie lub blacharsko uszkodzonych w różnym stopniu, po zalaniu czy spalone to pojazdy, którymi jest zainteresowana nasza stacja demontażu pojazdów. Swoje usługi kierujemy do wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, w tym Płocka i jego okolic. Nasi pracownicy dojeżdżają w każdy zakątek regionu nowoczesnymi lawetami i odbierają auta, odkupując je za gotówkę. Jesteśmy firmą w pełni legalną, działającą na podstawie zezwolenia C/30 wystawionego przez Marszałka województwa. Gwarantujemy nie tylko sprawność działania oraz profesjonalizm, ale także uczciwą cenę odkupu każdego pojazdu.

Odwiedź nas w Aleksandrowie Kujawskim i skorzystaj z naszej oferty

Dzięki centralnej lokalizacji siedziby naszej firmy w województwie kujawsko-pomorskim, która znajduje się dokładnie na terenie Aleksandrowa Kujawskiego przy alei Danilewicz Zielińskiej 6, każdy z naszych Klientów może w krótkim czasie dojechać do nas osobiście. Jeśli mieszkasz w Płocku lub w bliskich jego okolicach, to dzieli Cię od nas zaledwie około 95 km. Sprawdź na poniższej mapce ile dokładnie zajmie dojazd, wybierz się do nas i sprzedaj za gotówkę używany samochód w każdym stanie.

Uczciwie zapłacimy za auto do złomowania w każdym stanie

Specjalizujemy się w kasacji oraz demontażu samochodów, dlatego interesują nas przede wszystkim auta stare, uszkodzone oraz zaniedbane, które przeznaczone są w zasadzie wyłącznie do złomowania. Możesz się do nas zgłaszać z takimi rodzajami aut jak:
 • AUTA OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONENajlepsze ceny skupu aut używanych w regionie

 Możemy pochwalić się najatrakcyjniejszym i najbardziej uczciwym cennikiem w regionie. Nigdzie w Płocku oraz w okolicach, na terenie całego województwa, nie otrzymasz równie atrakcyjnych pieniędzy za swój pojazd. Cena zawsze ustalana jest indywidualnie, zależnie od stanu mechanicznego, blacharskiego oraz prawnego auta, a także od jego marki, modelu czy rocznika. Oczywiście skupujemy wszystkie auta za gotówkę, przekazując pieniądze do ręki, wraz z niezbędnymi dokumentami, natychmiast przy odbiorze.Dokumenty potrzebne przy sprzedaży używanego auta

W firmie Autokasacja „U Jacka” staramy się maksymalnie, jak tylko to możliwe, ułatwić i skrócić proces samej sprzedaży. Minimum formalności, które wymagamy do sfinalizowania transakcji, to:

 • dowód osobisty właściciela oraz ewentualnie współwłaściciela/i (tylko do wglądu);
 • oświadczenie od każdego właściciela auta, jeśli nie może osobiście zjawić się na miejscu;
 • wyraźna kserokopia dowodu rejestracyjnego

W przypadku starego samochodu z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym potrzebne będzie specjalne zaświadczenie, które wydawane jest przez wydział komunikacji odpowiedni dla miejsca rejestracji pojazdu.

Skup aut Płock

Długa obecność na rynku gwarancją bezpieczeństwa transakcji

W naszej legalnie działającej stacji demontażu pojazdów Autokasacja „U Jacka” zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników i posiadamy flotę nowoczesnych lawet. Dzięki temu dojeżdżamy do Klientów na terenie całego województwa. Ponad 20-letnia obecność na rynku, a do tego blisko 22 tysiące zezłomowanych już samochodów to poważne dowody na to, że jesteśmy firmą godną zaufania. Najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalnego podejścia, a i jednocześnie nagrodą za naszą ciężką pracę, są liczne pozytywne opinie od Klientów, których z miesiąca na miesiąc przybywa.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu