ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT RADZIEJÓW

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Jesteś właścicielem starego samochodu po wypadku, poważnie uszkodzonego mechaniczne albo po prostu zużytego, którego nie opłaca się już remontować? Nasza stacja demontażu pojazdów Autokasacja „U Jacka”, działająca legalnie na podstawie pozwolenia C/30 odkupi takie auta, gwarantując sprawność działania, bezpieczeństwo oraz najatrakcyjniejsze ceny w regionie. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Radziejowa, jak i wszystkich okolic na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Uczciwie wyceniamy każde auto, wystawiamy zaświadczenia o zezłomowaniu i zawsze skupujemy za gotówkę wręczaną na miejscu do ręki właściciela. Nasi pracownicy korzystający z nowoczesnych lawet zawsze szybko docierają do Klientów w każdym zakątku regionu.

Dojedziesz do nas z Radziejowa w nieco ponad pół godziny

Masz do sprzedania stary samochód i chcesz osobiście zapoznać się z naszą ofertą? To żaden problem. Znajdziesz nas w Aleksandrowie Kujawskim na alei Danilewicz Zielińskiej 6. To tylko około 35 kilometrów z Radziejowa oraz okolic tej miejscowości, które możesz pokonać w około 35 minut. Na miejscu dokładnie wyjaśnimy szczegóły oferty i skrupulatnie wycenimy auto. Skorzystaj z poniższej mapki i sprawdź, jak do nas dojechać.

Skupujemy wszystkie auta przeznaczone do kasacji i rozbiórki

W naszej stacji demontażu pojazdów dysponujemy nowoczesnym zapleczem warsztatowym, z którego wykorzystaniem jesteśmy w stanie sprawnie poradzić sobie z rozbiórką oraz zezłomowaniem każdego pojazdu, niezależnie marki, konkretnego modelu oraz rocznika. Z tego też powodu można się do nas zgłaszać z samochodami:
 • OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONEU nas ceny są zawsze adekwatne do wartości rynkowej auta

 Zespół doświadczonych rzeczoznawców pracujących w naszej firmie jest w stanie bardzo rzetelnie określić orientacyjną wartość pojazdu już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. U nas cennik zawsze ustalany jest więc indywidualnie i gwarantujemy najlepsze ceny skupu nie tylko Radziejowie, ale i na terenie całego województwa. Auta po wypadkach, niesprawne czy bardzo stare i zardzewiałe – zawsze uczciwie je wycenimy i zapłacimy za nie gotówką bezpośrednio przy odbiorze ze wskazanego miejsca.Tylko u nas minimum formalności przy skupie

Starając się maksymalnie ułatwić sprzedaż starych, mocno uszkodzonych lub zniszczonych pojazdów ograniczyliśmy formalności związane z tym procesem do absolutnego minimum. U nas, oprócz dowodu osobistego właściciela oraz ewentualnych współwłaścicieli, należy przygotować jeszcze:

 • wyraźne ksero dowodu rejestracyjnego samochodu;
 • przy nieobecności któregoś ze współwłaścicieli konieczne jest wcześniejsze przygotowanie stosownego oświadczenia o zgodzie na sprzedaż.

Do sprzedaży należy odpowiednio wcześniej się przygotować szczególnie w sytuacji, gdy pojazd nie ma dowodu rejestracyjnego (został zatrzymany na przykład przez Policję). Wymagamy przedstawienia potwierdzenia danych samochodu wydawanego przez wydział komunikacji, w którym pojazd był zarejestrowany.

Skup aut Radziejów

Przeszło 20 lat doświadczenia w branży

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która istnieje już od ponad 20 lat i może pochwalić się wieloma sukcesami. Najlepszą nagrodą za naszą ciężką pracę są jednak liczne, bardzo pozytywne opinie od Klientów. Od początku działamy również w pełni legalnie, prowadząc swoją stację demontażu pojazdów na podstawie pozwolenia C/30, które uprawnia nas do złomowania aut i wystawiania stosownych zaświadczeń. Z nami możesz bezpiecznie, szybko i bez zbędnych formalności pozbyć się każdego starego, uszkodzonego lub rozbitego auta, niezależnie od jego stanu.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu