ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT TORUŃ

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Usługi firmy Autokasacja „U Jacka” skierowane są do mieszkańców i przedsiębiorców z całego województwa kujawsko-pomorskiego, w tym z Torunia. Nasza oferta obejmuje w pełni legalną i szybką kasację samochodów uszkodzonych czy rozbitych w wypadkach lub też starych. Mamy bogate doświadczenie na rynku motoryzacji, dzięki któremu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług złomowania – począwszy od ceny, jaką możemy zaproponować, przez darmowy odbiór odkupywanego pojazdu po atrakcyjną formę wypłaty – za skupywane auta bowiem płacimy zawsze gotówką. Wszystkich więc właścicieli używanych i powypadkowych pojazdów zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi możliwościami.

Gdzie znajduje się nasza siedziba

Klienci, chcący osobiście sprawdzić proponowane usługi, mogą odwiedzić nasz auto skup, znajdujący się w Aleksandrowie Kujawskim przy Alei Danilewicz Zielińskiej 6. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu autostrady A1 można łatwo dojechać do naszej siedziby. Z drugiej strony, położenie niemal w sercu województwa kujawsko-pomorskiego umożliwia błyskawiczne dotarcie pod każdy wskazany przez klienta adres, także w Toruniu. To, jak do nas dojechać, można również sprawdzić na mapce zamieszczonej obok.

Typy aut, które odkupujemy

Interesują nas najróżniejsze pojazdy, niezależnie od ich stanu technicznego czy typu. Od klientów odkupimy:

 • POJAZDY OSOBOWE
 • SAMOCHODY CIĘŻAROWE
 • AUTA DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ PONOWNIE SPRZEDANE
 • POJAZDY POWYPADKOWE
 • SAMOCHODY BEZ OC I PRZEGLĄDU
 • AUTA ZAJĘTE RDZĄ, ZALANE LUB SPALONECennik odkupu pojazdu

Każda oferta jest szykowana dla klienta indywidualnie. Nie stosujemy bowiem sztywnych ram – cena jest uwarunkowana od obecnej wartości złomu, a także podzespołów, które można pozyskać z uszkodzonego, rozbitego czy używanego auta. Naszą propozycję przedstawimy Państwu jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej. Jeśli Państwo na nią przystaniecie, ustalany jest termin i miejsce odbioru samochodu. Wtedy też otrzymujecie Państwo w gotówce uzgodnioną sumę.Jakie dokumenty należy przygotować?

Do sprzedaży samochodu, aby formalności załatwić możliwie jak najszybciej, należy przygotować:

 • dowód osobisty do wglądu,
 • jeśli auto jest objęte współwłasnością – upoważnienie współwłaściciela do sprzedaży pojazdu,
 • kserokopię dowodu rejestracyjnego – w przypadku, jeśli został zatrzymany przez policję, należy mieć zaświadczenie o pojeździe z wydziału komunikacyjnego, w którym ten jest zarejestrowany,
Skup aut Toruń

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Firma Autokasacja „U Jacka” gwarantuje Państwu w pełni legalną kasację starych, niechcianych lub rozbitych w wypadku aut. Nasz skup, dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, działa z poszanowaniem prawa ochrony środowiska, zapewniając efektywny recykling komponentów, pozyskanych ze złomowanych pojazdów. Przemawia za nami 20 lat doświadczenia, w ciągu których wypracowaliśmy sobie pozytywną opinię wśród dotychczasowych klientów.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu