ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT BYDGOSZCZ

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat gwarantują satysfakcjonującą współpracę w branży motoryzacyjnej – nasz auto skup, który obsługuje także klientów z Bydgoszczy, oferuje nie tylko najlepsze stawki za samochody różnego typu i w różnym stanie technicznym, ale również szybkie tempo w załatwianiu wszelkich formalności przy kasacji. Zależy nam na efektywnej i uczciwej współpracy, dlatego proponujemy czytelne i jasne warunki każdemu, kto chce zlecić złomowanie samochodów. Jeśli więc w Państwa firmie lub też na podwórzach zalegają stare, powypadkowe czy też uszkodzone auta, to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji odkupienia aut za gotówkę. Zapewniamy szybkie i przejrzyste procedury oraz błyskawiczne rozliczenie – płacimy ustaloną cenę od ręki.

Dla nas każdy pojazd – rozbity w wypadku czy tylko używany, ma wartość. Skup Aut Bydgoszcz Autokasacja „U Jacka” będzie najlepszym wyborem, jeśli decydujecie się Państwo na złomowanie swojego starego samochodu lub zależy Państwu na jego dobrej sprzedaży. Prowadzimy skup aut używanych od prawie 20 lat, dlatego możemy zapewnić olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm w złomowaniu pojazdu niezależnie od rodzaju nadwozia i stanu technicznego. Jesteśmy elastyczni, dlatego przyjmujemy od klientów dowolne modele, w tym te nienadające się już do jazdy i bez badań technicznych. Jako profesjonalny skup aut powypadkowych, zużytych, zdezelowanych lub zbędnych z innego powodu pozostajemy do Państwa dyspozycji. Kasacja pojazdów pozwala szybko, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami można pozbyć się niepotrzebnego pojazdu, który generuje tylko koszty związane z przechowywaniem i koniecznością opłacania obligatoryjnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC).

Oferta dla mieszkańców Bydgoszczy

Prezentowane usługi skierowane są, m.in. dla bydgoszczan, którzy chcą w dobrej cenie zezłomować niechciane i rozbite auta. Nasza główna siedziba znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim, skąd możemy szybko dojechać do klientów na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy najwyższe ceny kupna samochodów! Jak dotrzeć do naszego skupu samochodów z Bydgoszczy? Wystarczy skorzystać ze wskazówek, które zamieściliśmy dla Państwa wygody na mapce poniżej.

Odkupimy każde auto!

Dla nas typ i stan techniczny samochodu nie robią większej różnicy. Skupujemy auta:

 • POJAZDY OSOBOWE
 • AUTA DOSTAWCZE
 • SAMOCHODY CIĘŻAROWE
 • AUTOBUSY
 • AUTA ZDOLNE DO SAMODZIELNEJ JAZDY
 • POJAZDY PO WYPADKU
 • BEZ WYKUPIONEGO OC I BEZ PRZEGLĄDU
 • POKRYTE RDZĄ
 • ZALANE
 • SPALONE

Najatrakcyjniejszy cennik na rynku

To, jaką kwotę otrzymacie Państwo za sprzedawany w naszym skupie aut samochód, uzależnione jest przede wszystkim od cen rynkowych surowców pozyskiwanych ze złomowanych pojazdów, a także wartości odzyskanych części zamiennych. Dlatego też ceny, które proponujemy za kasację, są indywidualnymi dla każdego klienta stawkami. To, co zdecydowanie jest naszym atutem, to fakt, że należność wypłacamy w gotówce, dzięki czemu otrzymujecie Państwo „do ręki” wynegocjowaną kwotę.

Wymagana dokumentacja

 • ksero dowodu rejestracyjnego lub też zaświadczenia o pojeździe (jeśli dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję),
 • dowód osobisty do wglądu,
 • jeśli auto jest współwłasnością, a współwłaściciel jest nieobecny przy złomowaniu, wymagane jest pisemne upoważnienie.
Skup aut Bydgoszcz

Najlepszy skup samochodów w Bydgoszczy

Zależy nam na tym, aby klienci z Bydgoszczy i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego byli usatysfakcjonowani ze współpracy z naszym skupem aut. Dlatego też, w trosce o ich zadowolenie i naszą dobrą opinię, przez prawie dwadzieścia lat działalności, dbaliśmy o to, by stworzyć najbardziej konkurencyjną ofertę. Proponujemy atrakcyjne stawki za rozbite i używane samochody, a także ograniczamy konieczność zaangażowania osób korzystających z możliwości kasacji w naszym złomowisku do minimum. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług w tej branży.

Auto skup – FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Dowolne – bez znaczenia pozostaje producent, model, rocznik, pojemność silnika czy stan techniczny. Skupujemy auta zarówno uszkodzone, jak i sprawne niezależnie od wartości finansowej i specyfiki oraz zakresu ewentualnych szkód. Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami, wyposażeniem i kompetencjami, które pozwalają na złomowanie samochodów wszelkiego typu w sposób zgodny z przepisami, profesjonalny i ekologiczny.

Są one zawsze ustalane indywidualnie, na podstawie oględzin i aktualnych stawek rynkowych. Możemy zagwarantować atrakcyjne warunki finansowe. Stawiamy na budowanie zaufania w relacjach z klientami, dlatego prowadzimy skup aut w Bydgoszczy z nastawianiem na konkurencyjność, która łączy wysoką jakość z korzystnym cennikiem.

Wszystkie czynności auto skup wykonuje bezzwłocznie. Po akceptacji ceny przez klienta przechodzimy błyskawicznie do działania. Zapewniamy sprawną obsługę i szybką wypłatę środków w formie gotówki lub przelewu na rachunek bankowy.

Jak najbardziej – zapraszamy do nas nawet w przypadku, gdy samochód pozostaje bez polisy i aktualnych badań technicznych.

Po jej wykonaniu nasz skup samochodów w Bydgoszczy przekazuje klientowi oświadczenie o unieważnieniu dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu, a także zaświadczenie, które potwierdza fakt zezłomowania. Z nim należy się zgłosić do wydziału rejestracji, gdzie można zawnioskować o wyrejestrowanie samochodu.

Z żadnymi – to nasz auto skup płaci klientom, a nie odwrotnie. Również wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie jest darmowe.

Opisywana kasacja pojazdów to dobra decyzja, gdy sprzedaż samochodu jest niemożliwa, a on pozostaje nieużytkowany. Aby ograniczyć koszty związane z utrzymaniem, warto odwiedzić skup aut powypadkowych i używanych i zlecić złomowanie.

Tak, świadczymy również usługi mobilne i przyjeżdżamy do klienta, aby odebrać niezdolny do jazdy pojazd. Nasz skup samochodów w Bydgoszczy dysponuje niezbędnym wyposażeniem, które pozwala na bezpieczny i sprawny transport.

Odwiedzając skup aut używanych i powypadkowych „U Jacka”, klient powinien mieć przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu (bądź zaświadczenie od policji, jeżeli został odebrany), a także dokument tożsamości. Jeżeli właściciel jest nieobecny podczas złomowania, nasz auto skup poprosi o przygotowanie stosownego upoważnienia.

Tak, jednak w tym celu konieczne jest uzyskanie od właściciela (lub właścicieli) wpisanego do dowodu rejestracyjnego wspomnianego upoważnienia, na podstawie którego osoba trzecia może go reprezentować. Skup aut w Bydgoszczy „U Jacka” zaprasza do współpracy!


Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu