ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Specjalizujemy się w ekspresowym i bardzo uczciwym skupie samochodów używanych za gotówkę. Jesteśmy zainteresowani pojazdami przeznaczonymi do złomowania, a więc po wypadku, uszkodzonych, spalonych czy po zalaniu. Nasza firma Autokasacja „U Jacka” obejmuje zasięgiem swojej działalności całe województwo kujawsko-pomorskie. Nasi pracownicy osobiście dojeżdżają do Klientów z całej okolicy, w tym między innymi do Sępólna Krajeńskiego, załatwiając wszystkie formalności na miejscu i wypłacając pieniądze do ręki. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjny cennik skupu pojazdów w województwie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Działamy bowiem legalnie na podstawie zezwolenia C/30 uprawniającego nas do złomowania pojazdów.

Sprawdź jak do nas dojechać

Aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby głównej w Aleksandrowie Kujawskim na alei Danilewicz Zielińskiej 6. Pokonanie około 130-kilometrowej trasy z Sępólna Krajeńskiego i okolic zajmuje przeciętnie 2 godziny. Na miejscu wycenimy auto i zaproponujemy uczciwy skup za gotówkę. Skorzystaj z dostępnej na stronie mapki, aby sprawdzić dokładnie szczegóły dojazdu do naszej firmy.

Przyjmiemy każdy używany samochód do złomowania

Dzięki rozbudowanej stacji demontażu pojazdów możemy zająć się starym, powypadkowym czy uszkodzonym samochodem w każdym stanie technicznym. Zgłoś się do nas już teraz, jeśli masz do kasacji auto:
 • OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONEPoznaj atrakcyjny cennik skupu używanych aut

 Możemy pochwalić się najlepszymi cenami odkupu uszkodzonych i powypadkowych aut na terenie Sępólna Krajeńskiego i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Cennik odkupu zawsze ustalany jest indywidualnie, na podstawie opinii profesjonalnych rzeczoznawców pracujących w naszej firmie. Ostateczna oferta zależna jest nie tylko od stanu samochodu, ale także od marki, konkretnego modelu oraz rocznika. Skupujemy pojazdy za gotówkę i gwarantujemy najniższe prowizje w okolicy.Podstawowe dokumenty wymagane przy sprzedaży auta

Aby skorzystać z przygotowanej przez firmę Autokasacja „U Jacka” oferty, należy przede wszystkim zgłosić chęć sprzedaży telefonicznie. Nasz pracownik wstępnie wyceni pojazd, a następnie w możliwie najkrótszym czasie zjawi się pod wskazanym adresem. Zawsze skupujemy auta za gotówkę i wystawiamy zaświadczenie o kasacji oraz unieważnione dokumenty pojazdu. Do sfinalizowania transakcji należy tylko naszykować:
 • dowód osobisty właściciela oraz współwłaściciela (jeśli istnieje);
 • wyraźną kserokopię dowodu rejestracyjnego;
 • oświadczenie od współwłaściciela w przypadku, gdy będzie on nieobecny podczas finalizowania transakcji.
Z chęcią odkupimy także używane samochody z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym i w tym przypadku wymagane jest dodatkowe zaświadczenie o pojeździe. Można je otrzymać w wydziale komunikacji zgodnym z miejscem rejestracji auta.
Skup aut Sępólno Krajeńskie

Wieloletnie doświadczenie i ogromne zaufanie na rynku

Jesteśmy nie tylko legalnie działającą firmą, zgodnie z zezwoleniem C/30, ale także bardzo doświadczoną, obecną na rynku od ponad 20 lat. Zatrudniamy ponad 40 pracowników i jesteśmy świetnie przygotowani logistycznie, dzięki czemu w tak krótkim czasie dojeżdżamy do Klientów na terenie całego województwa. Nasz skup samochodów uszkodzonych cieszy się także doskonałym opiniami, stanowiącymi najlepszy dowód na to, że naprawdę warto nam zaufać.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu