Usługi

Strona główna

Recykling auta, czyli popularne złomowanie pojazdów, wykonujemy w sposób całkowicie legalny, z uwzględnieniem wszystkich przepisów i najważniejszych standardów w zakresie ochrony środkowiska. Kasacja auta w naszej firmie to dla Państwa komfort i wygoda.

Nasza Oferta

Świadczymy pełen zakres usług związanych z serwisem samochodów osobowych i dostawczych tj. diagnostyka, wymiana materiałów eksploatacyjnych (oleje, filtry, klocki hamulcowe), naprawa, wymiana silnika, naprawa układu zasilania paliwem (pompy, wtryski), oraz wiele innych

Strona główna

Jednym z filarów naszej firmy jest Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Posiadamy uprawnienia pozwalające na wykonywanie okresowych badań technicznych pojazdów. Nasza stacja diagnostyczna pozwala na kompletną i bardzo szczegółową analizę stanu technicznego pojazdu.

Nasza Oferta

Pomiary przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego sprzętu. Precyzyjny pomiar podwozia w wersji 3D gwarantuje niezawodność i wysoką jakość. Oferujemy również naprawę wszelkich wykrytych nieprawidłowości.

Nasza Oferta

Korzystamy z w pełni automatycznych urządzeń  renomowanych marek. Ich zaletami jest podwójny system filtracyjny który dokładnie oczyszcza czynnik z wody i cząstek stałych przedłużając żywotność.

Nasza Oferta

Skupujemy wszystkie typy pojazdów : stare, powypadkowe, na chodzie, skorodowane, spalone oraz nadające się do dalszej odsprzedaży i eksploatacji.

Bezpłatnie odbieramy auta naszymi lawetami. Na miejscu dokonujemy natychmiastowych transakcji. Wystawiamy zaświadczenia o kasacji i demontażu pojazdu do wydziału komunikacji.

Krótka opowieść o wymianie opon

Świadczymy usługi związane z wulkanizacją, wymianą opon, prostowaniem felg aluminiowych i stalowych, sprzedażą opon nowych i używanych

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami opon i felg dzięki czemu możemy zaoferować ich szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny. 

Strona główna

Zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części pozyskiwanych w trakcie demontażu pojazdów.

W swojej ofercie mamy duży wybór  m.in. silników benzynowych i diesla, skrzyń biegów, części karoseryjnych, oświetlenia, felg stalowych oraz aluminiowych, części zawieszenia 

Close Menu