ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro
Skup aut i złomowanie pojazdów

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Przedsiębiorstwo Autokasacja “U Jacka” zapewnia kompleksowe złomowanie pojazdów należących do firm i klientów indywidualnych. Nasze auto-szroty skupują wszystkie auta, niezależnie od marki, roku produkcji i stanu technicznego. U nas z zyskiem sprzedasz lub zezłomujesz swoje stare auto. Legalne autozłomowanie samochodów osobowych i dostawczych z terenu miast: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Brześć Kujawski, Czernikowo, Grudziądz, Inowrocław, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Lipno, Nakło Nad Notecią, Rypin, Szubin, Gniewkowo oraz całego województwa. Auta odbieramy we własnym zakresie – gratis! Tym, co jeszcze nas wyróżnia, jest profesjonalizm, miła i szybka obsługa klienta, atrakcyjna cena za złomowanie samochodu oraz gotówka płatna od ręki. Odwiedź nasz autoszrot albo skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Prowadzimy legalny skup aut – Stacja Demontażu Pojazdu nr C/30
Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto.

531 817 709      Karol

660 185 232      Hubert

530 217 217      Sebastian

570 218 218      Robert

skupujemy wszystkie typy aut:

 • osobowe
 • dostawcze
 • ciężarowe
 • autobusy
 • auta "na chodzie"
 • nadające się do dalszej odsprzedaży
 • powypadkowe
 • bez oc i przeglądu
 • skorodowane
 • zalane
 • spalone

Bezpłatnie odbieramy auta naszymi lawetami. Na miejscu zawsze płacimy gotówką,  oferujemy najwyższe ceny oraz wystawiamy zaświadczenia o kasacji i demontażu pojazdu do wydziału komunikacji.

Codziennie bezpłatnie odbieramy auta z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Nakła nad Notecią, Inowrocławia, Radziejowa, Kowalewa, Chełmży, Chełmna, Lipna, Rypina, Płocka, Gostynina, Mroczy, Kcynii, Koronowa, Świecia, Wąbrzeźna, Więcborka, Sępólna Krajeńskiego, Łabiszyna, Szubina, Solca Kujawskiego, Pakości, Janikowa, Kruszwicy,Gniewkowa, Piotrkowa Kujawskiego, Brześcia Kujawskiego, Izbicy Kujawskiej, Kowala, Dobrzynia nad Wisłą, Czernikowa, całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Wykaz dokumentów wymaganych
przy złomowaniu pojazdu:

 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie (do pobrania TUTAJ).
 • Dowód osobisty do wglądu
 • Ksero dowodu rejestracyjnego.
 • Kserokopia karty pojazdu, jeśli była wydana.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie o pojeździe wydawane przez wydział komunikacji, w którym pojazd został wcześniej zarejestrowany lub kserokopię dowodu rejestracyjnego.

Po przyjęciu pojazdu do
kasacji otrzymasz:

 • Zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do demontażu
 • Unieważniony dowód i tablice rejestracyjne
 • Unieważnioną kartę pojazdu (jeśli była wydana)
Z wymienionymi dokumentami otrzymasz wyrejestrowanie pojazdu w wydziale komunikacji a po kontakcie z firmą ubezpieczeniową zostanie zwrócona Ci nadwyżka z OC. Złomowanie pojazdów wykonujemy w sposób całkowicie legalny, z uwzględnieniem wszystkich przepisów i standardów z zakresu ochrony środowiska. Powstałe u nas odpady przekazujemy jedynie licencjonowanym odbiorcom uprawnionym do ich przetwarzania.

Kasacja auta w naszej firmie to dla Państwa komfort i wygoda.

Zadzwoń, wyceń, umów się na odbiór!
(połączenia dotyczące skupu aut odbieramy
7 dni w tygodniu, od 7.00 do 22.00!)

Zwozimy z całego kujawsko – pomorskiego

531 817 709      Karol

660 185 232      Hubert

530 217 217      Sebastian

570 218 218      Robert

Oferujemy złomowanie i kasację samochodów osobowych dostawczych oraz innych pojazdów. Sprawdź nasze usługi oferowane kierowcom z Bydgoszczy i okolic. Atrakcyjne ceny, brak formalności i szybka, profesjonalna obsługa.
Wybierając przedsiębiorstwo Autokasacja "U Jacka" szybko i bez zbędnych formalności zezłomujesz swoje auto. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że złomowanie samochodu nie musi być uciążliwe. Najlepsze ceny na rynku – tylko u nas.
Profesjonalne, legalne złomowanie samochodów osobowych i dostawczych – Włocławek i okolice. Autokasacja "U Jacka" to gwarancja szybkiej i bezproblemowej kasacji pojazdów wraz z kompletem niezbędnych dokumentów – darmowy odbiór samochodu.
Szukasz firmy oferującej najlepsze warunki złomowania pojazdów na terenie Brześcia Kujawskiego i okolic? Chcesz z zyskiem pozbyć się starego auta? Autokasacja "U Jacka" to rzetelna wycena, darmowy odbiór auta i formalności ograniczone do minimum.
Autokasacja "U Jacka" to firma z 20-letnim stażem na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie złomowania pojazdów oraz kasację auta z darmowym transportem. Przyjedź lub skontaktuj się z nami i ciesz się bezproblemowym, legalnym złomowaniem pojazdu.
Legalne złomowanie pojazdów na terenie Grudziądza i okolic. Autokasacja "U Jacka" to pewność najlepszej ceny, kompetentnej, profesjonalnej obsługi klienta oraz braku formalności. Gwarantujemy darmowy odbiór auta do kasacji.
Interesuje Cię szybka wycena i bezproblemowa auto kasacja pojazdu? Mieszkasz na terenie Inowrocławia lub okolic i chcesz z zyskiem pozbyć się starego auta? Autokasacja "U Jacka" to gwarancja najlepszej ceny na rynku i braku formalności.
Autokasacja "U Jacka" oferuje swoje usługi w zakresie złomowania pojazdów i skupu aut. Nasze szroty to zapewniają dostęp do sprawnych, używanych części samochodowych. Mieszkasz na terenie Koronowa i chcesz zezłomować pojazd lub kupić części? Skontaktuj się z nami!
Profesjonalne, legalne złomowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych – Kowal i okolice. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz firmy, która zezłomuje Twoje auto w atrakcyjnej cenie, bez zbędnych formalności.
Autokasacja "U Jacka" to bezproblemowe, legalne złomowanie pojazdów na terenie Kowalewa Pomorskiego i okolic. Zapewniamy atrakcyjną cenę oraz bezpłatny transport auta do skupu. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj naszą ofertę.
W bogatej ofercie naszych usług adresowanych do mieszkańców Lipna znajduje się legalne, bezproblemowe złomowanie pojazdów wszystkich typów. Najlepsza cena na rynku, bezpłatny transport, brak formalności.
Zamieszkujesz Nakło nad Notecią i chcesz z zyskiem zezłomować swój stary samochód? Skorzystaj z naszej oferty! Autokasacja "U Jacka" to gwarancja profesjonalnej obsługi klienta i najlepszej ceny. Zapewnimy darmowy odbiór auta do kasacji oraz niezbędne dokumenty.
Wszystkich kierowców z Rypina i okolic zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy legalne, profesjonalne i bezproblemowe złomowanie pojazdów w najlepszej cenie na rynku. U nas szybko i bez zbędnych formalności pozbędziesz się starego auta. Darmowy transport i wycena.
Autokasacja "U Jacka" to profesjonalne złomowanie pojazdów na terenie Szubina i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy rzetelną wycenę, darmowy transport auta oraz brak zbędnych formalności.
Złomowanie pojazdów – Gniewkowo i okolice. Autokasacja "U Jacka" to gwarancja profesjonalnej obsługi klienta oraz rzetelnej i atrakcyjnej wyceny pojazdu. Darmowy transport auta na szrot oraz bogata oferta używanych części samochodowych.
Close Menu