ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW, AUTOKASACJA BRZEŚĆ KUJAWSKI

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Przedsiębiorstwo Autokasacja "U Jacka" oferuje legalne szybkie i bezproblemowe złomowanie pojazdów na terenie Brześcia Kujawskiego i okolic. Przeznaczone na złom auta odbieramy własnym, bezpłatnym transportem. Jeden telefon wystarczy, aby nasza laweta dojechała do Ciebie i przyjęła pojazd do zezłomowania, wypłacając gotówkę od ręki oraz przekazując wszystkie niezbędne dokumenty, dla wydziału komunikacji, potwierdzające legalność złomowania samochodu. Z nami szybko i korzystnie pozbędziesz się swojego starego samochodu. Szukasz firmy, która zaoferuje Ci najlepszą cenę za złomowanie samochodu? Lepszej niż my nie znajdziesz!

Prowadzimy legalny skup aut – Stacja Demontażu Pojazdu nr C/30

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto.

 • 531 817 709 Karol
 • 660 185 232 Hubert​
 • 530 217 217 Sebastian
Strona główna

O firmie

Początki firmy Autokasacja “U Jacka” sięgają 2000 roku. Od początku nasze ambicje sięgały znacznie dalej niż stworzenie zwykłego auto szrotu. Konsekwentnie realizujemy naszą politykę rozwoju, zapewniając swoim klientom kompleksowe usługi w postaci: skupu i złomowania aut, sprzedaży używanych części samochodowych, mechaniki pojazdowej, stacji kontroli pojazdów oraz serwisu wulkanizacji. Wszystkich mieszkańców Brześcia Kujawskiego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferujemy skup i autozłomowanie:

 • samochodów osobowych, dostawczych, autobusów i ciężarowych
 • aut sprawnych technicznie i uszkodzonych
 • pojazdów niedopuszczonych do ruchu
 • samochodów powypadkowych, spalonych, skorodowanych

Złomowanie pojazdu - niezbędne dokumenty

Aby zlecić naszej firmie złomowanie samochodu, musisz okazać nam odpowiednie dokumenty, potwierdzające Twoją tożsamość oraz fakt, że jesteś właścicielem auta. Jeśli dokonujesz złomowania w imieniu właściciela, musisz mieć specjalne upoważnienie – do pobrania na naszej stronie internetowej. Dokumenty niezbędne do zezłomowania pojazdu to:

 • dowód osobisty
 • kserokopia dowodu rejestracyjnego pojazdu
 • kserokopia karty pojazdu (jeżeli była wdana)

Jeśli dowód rejestracyjny został zatrzymany, wymagane jest okazanie jego kserokopii lub zaświadczenia o zarejestrowaniu pojazdu, wydawane przez wydział komunikacji.

Złomowanie pojazdu Brześć Kujawski

Przyjedziemy do Ciebie!​

Przedsiębiorstwo Autokasacja “U Jacka” ma swoją siedzibę przy alei Danilewicz Zielińskiej 6 w Stawkach. Jeśli zamieszkujesz Brześć Kujawski lub okolice, najszybciej dotrzesz do nas autostradą A1. Skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod jeden z wybranych numerów telefonu w celu uzyskania wstępnej wyceny Twojego samochodu. Autokasacja “U Jacka” to więcej niż legalne złomowanie samochodu proponowane przez konkurencyjne szroty. Nas wyróżnia najlepsza cena oferowana za autozłomowanie oraz to, że wypłacamy gotówkę od ręki! Za odbiór Twojego auta nie zapłacisz ani grosza. U nas to klient jest najważniejszy.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00-13:00

Close Menu