ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW, AUTOKASACJA KOWAL

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Przedsiębiorstwo Autokasacja "U Jacka" zapewnia kompleksowe złomowanie samochodów wszystkich typów i marek. Realizujemy nasze usługi w sposób legalny, szybki i bezproblemowy. Najlepsza cena na rynku, brak formalności, gotówka płatna od ręki. Naszą ofertę adresujemy do mieszkańców Kowala oraz firm działających na terenie tej miejscowości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, bezpłatny dojazd lawetą pod wskazany adres oraz satysfakcję na każdym etapie współpracy z nami.

Prowadzimy legalny skup aut – Stacja Demontażu Pojazdu nr C/30

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto.

 • 531 817 709 Karol
 • 660 185 232 Hubert
 • 530 217 217 Sebastian
Strona główna

O firmie

Firma Autokasacja “U Jacka” oferuje swoim klientom szybkie, korzystne i wygodne złomowanie samochodów bez wychodzenia z domu. Zapewnimy bezpłatny odbiór i transport auta na lawecie, a naszą siłą jest atrakcyjna cena i profesjonalizm świadczonych usług. Płacimy od ręki, a swoim klientom oferujemy szereg dodatkowych usług, takich jak: sprzedaż używanych części samochodowych, serwis wulkanizacji, mechanikę pojazdową czy stacje kontroli pojazdów. Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin!
Nasza usługa to auto kasacja wszystkich typów pojazdów. Nieważne, czy interesuje Cię złomowanie samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego czy autobusu, u nas szybko i bezproblemowo pozbędziesz się starego pojazdu, otrzymując pieniądze od ręki.

Oferujemy autozłomowanie:

 • samochodów sprawnych technicznie i uszkodzonych
 • pojazdów skorodowanych, zalanych, spalonych itp.
 • aut niedopuszczonych do ruchu i niezarejestrowanych
 • samochodów powypadkowych, rozbitych oraz innych

Auto kasacja samochodu - niezbędne dokumenty

Aby zezłomować pojazd w sposób legalny, musisz okazać dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość oraz prawo do dysponowania pojazdem. Interesuje nas:

 • dowód rejestracyjny (do wglądu),
 • kserokopia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu (jeżeli była wydana),
 • zaświadczenie o rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji (w przypadku zatrzymania dowodu osobistego),
 • upoważnienie podpisane przez właściciela auta (jeśli nie jesteś jego właścicielem).

Po zezłomowaniu auta otrzymasz od nas komplet dokumentów oraz unieważnione tablice rejestracyjne, do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji.

Złomowanie pojazdów Kowal

Przyjedziemy do Ciebie!

Siedziba naszej firmy mieści się przy alei Danilewicz Zielińskiej 6 w Stawkach. Wszystkim mieszkańcom Kowala i okolic polecamy dojazd autostradą A1. Na miejscu możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat kasacji samochodu, umówić się na dogodny termin lub skorzystać naszych dodatkowych usług, jak wulkanizacja czy szroty z używanymi częściami do samochodu. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasza laweta podjedzie pod wskazany adres, oferując darmowy odbiór pojazdu oraz kompleksowe autozłomowanie na miejscu u klienta.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00-13:00

Close Menu