ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT CHEŁMNO

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Jesteśmy świadomi, jak dużym obciążeniem może być posiadanie niechcianego, uszkodzonego czy rozbitego samochodu. Stare auta nierzadko zajmują prywatne, jak i firmowe przestrzenie, z każdym dniem tracąc na wartości. Tymczasem nawet powypadkowych samochodów można uzyskać satysfakcjonujący zysk, jeśli skorzysta się z możliwości, jakie oferuje auto skup Autokasacja „U Jacka”. Lata doświadczeń, zaawansowany sprzęt, którym dysponujemy i wypracowana na rynku pozycja pozwalają nam na świadczenie najwyższej jakości usług w branży motoryzacyjnej. Prezentowane propozycje złomowania pojazdów skierowane są do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, w tym też osób prywatnych i klientów biznesowych z Chełmna. Sprzedaż starych, używanych czy uszkodzonych w wypadku samochodów jest jak najbardziej możliwa i opłacalna.

Odbieramy auta z Chełmna i okolic

Osoby zainteresowane kasacją pojazdu w naszym skupie samochodów, mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub też osobiście przybyć do siedziby, znajdującej się w Aleksandrowie Kujawskim. Stąd też dojeżdżamy do większości miast województwa, w tym też do Chełmna. Dysponujemy własnymi lawetami, a odbiór odkupionych od Państwa samochodów jest w gratisie. Wskazówki dojazdu do naszego skupu można znaleźć na mapce obok.

Osobowe, ciężarówki, uszkodzone – skupujemy je wszystkie!

Interesują nas najróżniejsze pojazdy. Dlatego też, jeśli posiadacie Państwo na sprzedaż:
 • AUTA OSOBOWE
 • SAMOCHODY CIĘŻAROWE
 • AUTOKARY
 • DOSTAWCZE
 • POJAZDY NADAJĄCE SIĘ DO DALSZEJ SPRZEDAŻY
 • AUTA PO WYPADKACH
 • NIEPOSIADAJĄCE UBEZPIECZENIA CZY AKTUALNEGO PRZEGLĄDU
 • POKRYTE RDZĄ
 • ZALANE ALBO SPALONE
 • WCIĄŻ SPRAWNECena, jaką można uzyskać za samochód

 Wiele osób obawia się, że sprzedaż starego czy uszkodzonego w wypadku auta jest nieopłacalna. Nie w przypadku naszego skupu – oferujemy bowiem najatrakcyjniejszy cennik w województwie. Cena, jaką Państwu zaproponujemy, wynika z obiektywnych przesłanek – wartości złomu na rynku, a także części zamiennych, jakie można pozyskać z danego pojazdu. Wyceny dokonujemy przy kontakcie telefonicznym – jeśli zaprezentowana oferta Państwu będzie odpowiadać, umawiamy się na odbiór pojazdu i zapłatę w gotówce do ręki. (który jest w gratisie). Wtedy też płacimy Państwu gotówką do ręki.Jakie dokumenty trzeba mieć?

Aby złomowanie przebiegło zgodnie z prawem, wymagane będą następujące dokumenty:

 • dowód osobisty (jedynie do wglądu),
 • pisemne upoważnienie ze strony współwłaściciela (jeśli taki występuje),
 • kopia dowodu rejestracyjnego lub, jeśli został on zatrzymany przez policję, zaświadczenie o pojeździe z właściwego wydziału komunikacji (tj. z tego, w którym zarejestrowano auto).
Skup aut Chełmno

Warto wybrać specjalistów z doświadczeniem

Lata pracy w tej branży to przede wszystkim bogate doświadczenie, jakie nabyliśmy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klientów cieszymy się dzisiaj dobrą opinią wśród osób, które wcześniej zdecydowały się skorzystać z naszego skupu aut. Przez prawie dwadzieścia lat świadczyliśmy wyspecjalizowane usługi kasacji pojazdów w całym województwie kujawsko-pomorskim, w tym też w Chełmnie i okolicach. Jeśli i Państwo chcecie dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszej pracy, to zapraszamy do kontaktu.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu