ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT GNIEWKOWO

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Każdy, kto poszukuje w okolicach Gniewkowa możliwości zezłomowania samochodów w sposób w pełni zgodny z prawem i bez poczucia bycia stratnym, może skorzystać z usług naszego skupu aut. Autokasacja „U Jacka” od lat działa na rynku kujawsko-pomorskim, oferując profesjonalne usługi kasacji pojazdów. Odkupujemy od klientów auta za gotówkę, a stan techniczny pojazdu ma dla nas znaczenie drugorzędne. Dlatego też, jeśli jesteście Państwo właścicielami samochodu rozbitego w wypadku, uszkodzonego lub też po prostu starego, to zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie gwarantuje nasz skup. Gwarantujemy atrakcyjne stawki i błyskawiczną transakcję.

Lokalizacja naszego skupu aut

Klienci zainteresowani odwiedzeniem naszego skupu, mogą osobiście przybyć do Aleksandrowa Kujawskiego, w którym się on znajduje, w bliskim sąsiedztwie autostrady A1. Szczegóły dotyczące dojazdu możecie Państwo sprawdzić na załączonej obok mapce, na której zaznaczyliśmy dokładną lokalizację. Tak wygodne położenie pozwala nam również szybko dotrzeć do klientów, także tych z Gniewkowa, którzy kontaktują się z nami telefonicznie.

Auta, które nas interesują

Jako że zajmujemy się kasacją pojazdów, jesteśmy zainteresowani odkupieniem samochodów:
 • OSOBOWYCH
 • CIĘŻAROWYCH I DOSTAWCZYCH
 • AUTOKARÓW
 • TYCH, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ WPROWADZONE NA RYNEK WTÓRNY
 • SPRAWNYCH
 • BEZ UBEZPIECZENIA LUB PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • POWYPADKOWYCH
 • SKORODOWANYCH, ZALANYCH LUB SPALONYCHCo wpływa na wycenę samochodu?

 Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób postrzega sprzedaż uszkodzonego w wypadku czy starego używanego auta za mało opłacalną, tym bardziej, jeśli ma być poddane kasacji. Jednak dla nas każdy samochód ma wartość – ta zaś uzależniona jest nie od sztywnego cennika, lecz od obecnych cen rynkowych złomu, a także części zamiennych, które można odzyskać z odkupionego pojazdu. Wycena odbywa się już w momencie, gdy Państwo się z nami kontaktujecie telefonicznie. Następnie umawiamy się na odbiór auta i wypłacamy należność w gotówce.Jakie dokumenty należy przygotować

Aby cała transakcja przebiegła prawidłowo, będą do niej potrzebne m.in.:

 • dowód osobisty właściciela do wglądu,
 • zgoda współwłaściciela na zbycie samochodu (jeśli jest on przedmiotem współwłasności),
 • kopia dowodu rejestracyjnego lub, w przypadku zatrzymania go przez policję, stosowne zaświadczenie o pojeździe,
Skup aut Gniewkowo

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Jako doświadczeni specjaliści w branży motoryzacyjnej, złomowaniem samochodów powypadkowych i używanych zajmujemy się od wielu lat. Gwarantujemy przy tym pełną legalność i działanie z poszanowaniem praw dotyczących ochrony środowiska. Przez cały okres działalności troszczyliśmy się nie tylko o pozytywną opinię o naszej firmie, ale przede wszystkim o zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się z nami współpracować. Zachęcamy więc do sprawdzenia możliwości, jakie oferuje nasz auto skup Autokasacji „U Jacka”.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu