ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT WĄBRZEŹNO

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Złomowanie samochodu uszkodzonego w wypadku lub starego często kojarzone jest z poniesieniem straty. W rzeczywistości wiele zależy od tego, gdzie dokonujemy kasacji pojazdu. Jeśli wybierze się skup aut firmy Autokasacja „U Jacka”, można liczyć na atrakcyjną cenę nawet za skorodowane czy rozbite auto. Dysponujemy flotą lawet, które pozwalają odebrać odkupywane samochody z najróżniejszych miejsc w województwie kujawsko-pomorskim, w tym z Wąbrzeźna i okolic. Atutem naszej działalności jest nie tylko korzystna dla klienta wycena czy płatność w gotówce do ręki, ale również minimum formalności, jakie należy spełnić.

Gdzie znaleźć nasz skup?

Siedziba firmy Autokasacja „U Jacka” znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim, przy Alei Danilewicz Zielińskiej 6, niedaleko głównych szlaków komunikacyjnych (w tym autostrady A1). Tak dobre położenie gwarantuje szybki i łatwy dojazd do skupu, a także błyskawiczną możliwość odbioru przez naszych pracowników samochodów z niemal całego województwa. Możemy więc w krótkim czasie od pierwszego kontaktu pojawić się pod wskazanym adresem w Wąbrzeźnie i odkupić niechciany pojazd.

Odkupujemy najróżniejsze auta

Typ i stan techniczny skupywanych samochodów jest sprawą drugorzędną. Dlatego też klienci mogą odsprzedać u nas pojazdy:
 • OSOBOWE I PASAŻERSKIE (tym autokary)
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ "na chodzie"
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONECzy jest jakiś cennik?

 Każdego klienta traktujemy indywidualnie – podobnie jest z autami. Wszystko bowiem zależy od aktualnej wartości rynkowej złomu, a także podzespołów, jakie można odzyskać ze starego czy rozbitego pojazdu. Stąd też w przypadku odkupu samochodów, cena będzie za każdym razem inna. Wyceny dokonujemy już w czasie rozmowy telefonicznej. Jeśli Państwo stwierdzicie, że stawka, którą zaproponowaliśmy, jest atrakcyjna, wtedy umawiamy się na odbiór pojazdu spod wskazanego przez Państwa miejsca. Kwotę otrzymujecie Państwo w gotówce, co niewątpliwie jest dodatkowym udogodnieniem.Wymagane dokumenty

Działamy z poszanowaniem prawa, także przy samym odkupywaniu aut. Dlatego też należy przygotować:
 • dokument tożsamości (dowód osobisty) – do wglądu,
 • kserokopia dowodu rejestracyjnego (jeśli został zatrzymany w czasie kontroli przez policję – zaświadczenie o pojeździe),
 • w przypadku, gdy samochód jest przedmiotem współwłasności – wyrażona pisemnie zgoda współwłaściciela na jego sprzedaż.
Skup aut Wąbrzeźno

20 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym

Dlaczego uważamy, że korzystanie z oferty Autokasacji „U Jacka” jest opłacalne? Ponieważ dbamy o to, aby klienci zawsze byli usatysfakcjonowani ze świadczonych usług. Dowodem na nasz profesjonalizm są opinie dotychczasowych klientów, z którymi mieliśmy okazję współpracować przez prawie 20 lat istnienia naszego skupu. Jeśli więc chcecie Państwo odsprzedać w Wąbrzeźnie lub okolicach samochód używany, uszkodzony lub po wypadku do kasacji za atrakcyjną cenę i z zachowaniem minimum formalności – zachęcamy do kontaktu z nami.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu