ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT INOWROCŁAW

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Złomowanie pojazdu często kojarzy się ze stratą finansową wynikającą z utraty samochodu za niewielkie pieniędze. Niesłusznie, gdyż możliwie szybkie podjęcie takiej decyzji może wiązać się z tym, że za stary, rozbity samochód otrzyma się atrakcyjną cenę i będzie można zainwestować w nowy pojazd. Wiele jednak zależy od skupu, z którym zdecydujemy się współpracować. Jeśli chcecie być Państwo pewni przystępnego cennika, szybkiej transakcji przy minimum formalności – Autokasacja „U Jacka” będzie najlepszym wyborem. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy oferują klientom, m.in. z Inowrocławia najwyższe stawki za używane czy uszkodzone auta. Za każdy samochód płacimy przy odbiorze gotówką do ręki.

Lokalizacja naszego skupu aut

Jeśli posiadacie Państwo samochody do kasacji, to złomowisko Autokasacji „U Jacka” znajdziecie w Aleksandrowie Kujawskim, przy Alei Danilewicz Zielińskiej 6. Nieopodal naszej siedziby przebiega autostrada A1, dzięki czemu dojazd do nas jest łatwy i szybki. Tak samo też docieramy do klientów z różnych miast województwa kujawsko-pomorskiego, w tym do Inowrocławia. Dokładną lokalizację oznaczyliśmy dla Państwa wygody na zamieszczonej mapce.

Odkupujemy najróżniejsze samochody

Dla nas nie ma aut bez wartości. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju jest to pojazd ani w jakim jest stanie technicznym, odkupimy niemal każdy z nich, w tym auta:  
 • OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONEJaki jest cennik naszego skupu?

 Klienci, którzy decydują się na współpracę z naszym złomowiskiem, zyskują indywidualną wycenę ich pojazdu. Proponowane stawki są bowiem uzależnione nie od sztywnych ram, a od aktualnej wartości złomu i części zamiennych, pozyskanych ze złomowanego samochodu. Szacunkową wartość Państwa auta podamy już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. Jeśli będzie ona Państwu odpowiadać, wówczas umawiamy się na odbiór (który jest w gratisie). Wtedy też płacimy Państwu gotówką do ręki.Wymagana dokumentacja

Do sprzedaży i złomowania Państwa pojazdów będą konieczne takie dokumenty, jak:

 • dowód osobisty – do wglądu,
 • ksero dowodu rejestracyjnego (ewentualnie zaświadczenia o pojeździe, jeśli dowód został zatrzymany przez policję),
 • pisemną zgodę współwłaściciela na sprzedaż samochodu (tylko, jeśli jest przedmiotem współwłasności).
Skup aut Inowrocław

Warto wybrać doświadczonych specjalistów

Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji kasacji samochodu, uzyskaniu przystępnej ceny za jego złomowanie, a przy tym zapewnieniu minimum formalności, to propozycje Autokasacji „U Jacka” z pewnością wpasują się w te oczekiwania. Dla nas priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klientów. Dbając o opinię profesjonalistów, zawsze staramy się konstruować atrakcyjne oferty, dzięki którym Państwo nie będziecie stratni, za to pozbędziecie się problemu pod postacią uszkodzonego czy starego auta. Zapraszamy wszystkie osoby z okolic Inowrocławia i innych miast kujawsko-pomorskiego do współpracy.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu