ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT IZBICA KUJAWSKA

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Jeśli poszukujecie Państwo w okolicach Izbicy Kujawskiej skupu aut, który zajmuje się także ich złomowaniem, to firma Autokasacja „U Jacka” ma najlepsze propozycje. Jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem w branży motoryzacji. Zajmujemy się złomowaniem starych, niechcianych, uszkodzonych i rozbitych w wypadkach samochodów, gwarantując przy tym atrakcyjną cenę odkupu. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli macie Państwo dość zalegającego na przydomowej działce lub w firmie pojazdu, to zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że transakcja będzie szybka, bezproblemowa, a także odbędzie się z poszanowaniem prawa.

Jak do nas dojechać?

Klienci zainteresowani samodzielnym dotarciem do złomowiska Autokasacji „U Jacka”, mogą skorzystać z mapki obok. Nasz auto skup znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim przy Alei Danilewicz Zielińskiej 6. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu (zapewnionemu m.in. dzięki bliskości największych krajowych arterii) można łatwo do nas dotrzeć, a także my szybko i sprawnie dojedziemy do klientów z różnych zakątków naszego województwa, w tym z Izbicy Kujawskiej.

Jakiego typu samochody skupujemy?

W naszym skupie możecie Państwo sprzedać najróżniejsze samochody w dowolnym stanie. Odkupimy od Państwa zatem każdy pojazd:
 • OSOBOWY
 • DOSTAWCZY I CIĘŻAROWY
 • PASAŻERSKI (m.in. autokary)
 • NADAJĄCY SIĘ DO SPRZEDAŻY NA RYNKU WTÓRNYM
 • ZDOLNY DO SAMODZIELNEJ JAZDY
 • POWYPADKOWY
 • BEZ OC I WAŻNEGO PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • KTÓRY ULEGŁ KOROZJI
 • ZALANY LUB SPALONYJaką cenę można uzyskać za złomowany pojazd?

 Nie mamy sztywnego cennika – każdą ofertę tworzymy indywidualnie dla danego klienta. Wszystko bowiem zależy od aktualnej wartości rynkowej złomu i części zamiennych danego pojazdu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oszacowaniem wartości auta, możecie skontaktować się z nami telefonicznie. Na podstawie przedstawionych informacji zaproponujemy najatrakcyjniejszą cenę za samochód i jeśli Państwo ją zaakceptujecie, umówimy się na odbiór, który jest w gratisie. Zapłatę zaś przekazujemy w gotówce do ręki klienta.Jaka dokumentacja jest wymagana przy sprzedaży?

By wszystkie formalności przebiegły jak najszybciej, do transakcji należy przygotować:
 • dowód osobisty, który będzie tylko do wglądu,
 • kopię dowodu rejestracyjnego lub zaświadczenia o pojeździe (uzyskiwanego w wydziale komunikacji, kiedy DR został zatrzymany w czasie kontroli drogowej),
 • jeśli auto podlega współwłasności – zgody współwłaściciela na sprzedaż (jeśli jest nieosiągalny, to w formie pisemnej).
Skup aut Izbica Kujawska

Doświadczenie, profesjonalizm i najlepsze ceny

Nasza działalność charakteryzuje się przede wszystkim w pełni profesjonalnym podejściem do każdego klienta, niezależnie od tego, jaki samochód ma na sprzedaż. Działamy na kujawsko-pomorskim rynku już od prawie 20 lat, gwarantując klientom m.in. z Izbicy Kujawskiej najatrakcyjniejszą i najkorzystniejszą wycenę ich pojazdów. Opinia kontrahentów jest dla nas bardzo ważna, tak samo, jak ich zadowolenie. Dlatego, jeśli chcecie Państwo poddać auto kasacji u zaufanych partnerów, którzy działają w pełni legalnie – zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu