ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT NAKŁO NAD NOTECIĄ

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Nasz nowoczesny i bardzo doświadczony już skup samochodów to bezpieczne i profesjonalne miejsce, w którym każdy spotka się z atrakcyjnymi cenami odkupu pojazdów przeznaczonych do złomowania. Jesteśmy zainteresowani starymi oraz powypadkowymi samochodami w każdym stanie technicznym, oraz wizualnym. U nas nie będziesz musiał się martwić tym, że mieszkasz w Nakle nad Notecią i auto nie nadaje się do tego, aby dojechać nim do naszej siedziby. Nasz pracownik ekspresowo dotrze do wskazanego punktu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, wystawi potwierdzenia kasacji i przekaże gotówkę bezpośrednio do ręki, a następnie własnym transportem zabierze pojazd.

Zapraszamy do naszej siedziby głównej w Aleksandrowie Kujawskim

Jeśli chce sprzedać swój stary lub mocno już zużyty samochód, możesz odwiedzić nas także osobiście. Z okolic Nakła nad Notecią do naszej siedziby w Aleksandrowie Kujawskim, przy alei Danilewicz Zielińskiej 6, jest tylko około 100 km. W niecałe 90 minut możesz być tutaj na miejscu i osobiście przekonać się o tym, że warto skorzystać z naszych usług. Zawsze skupujemy auta za gotówkę, gwarantując uczciwe wyceny.

Skorzystaj z poniższej mapki i sprawdź, jak do nas dojechać.

Przyjmujemy wszystkie używane samochody przeznaczone do kasacji

Prowadząc profesjonalną stację demontażu pojazdów C/30 jesteśmy zainteresowani każdym starym samochodem, który nadaje się już jedynie do zezłomowania. Uczciwie oszacujemy wartość takich pojazdów jak:
 • AUTA OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • POWAŻNIE SKORODOWANE
 • ZALANE LUB SPALONENajlepszy cennik skupu pojazdów w województwie

 Najuczciwsze ceny w okolicy, na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego to z pewnością nasza największa zaleta. Skrupulatnie oceniamy stan techniczny oraz wizualny pojazdu, ale bierzemy również pod uwagę rok produkcji samochodu, jego markę, model oraz ewentualnie przebieg. Stare auta wstępnie wyceniamy już w czasie kontaktu telefonicznego, a po przyjeździe pracownika na miejsce po odbiór, zawsze finalizujemy transakcję w formie gotówkowej, wypłacając pieniądze bezpośrednio do ręki.Szybki skup aut za gotówkę bez zbędnych formalności

Właściciele mocno wyeksploatowanych już, starych czy nawet powypadkowych samochodów z Nakła nad Notecią oraz z innych okolic województwa kujawsko-pomorskiego, mogą u nas zawsze liczyć na minimum formalności związanych z transakcją sprzedaży. Najważniejsze dokumenty, jakie trzeba mieć przy sobie, to:
 • dowód osobisty – do wglądu,
 • ksero dowodu rejestracyjnego (ewentualnie zaświadczenia o pojeździe, jeśli dowód został zatrzymany przez policję),
 • pisemną zgodę współwłaściciela na sprzedaż samochodu (tylko, jeśli jest przedmiotem współwłasności).
Skup aut Nakło Nad Notecią

Zdaj się na nasze doświadczenie i doskonałe opinie od Klientów

Bezpieczeństwo korzystania z naszej oferty potwierdza nie tylko upoważnienie C/30, które pozwala na w pełni legalny demontaż pojazdów. To również blisko 20 lat doświadczenia w branży skupu samochodów używanych. W tym czasie udało nam się zbudować bardzo solidną firmę, którą stale unowocześniamy, a najlepszym dowodem naszego profesjonalnego podejścia do pracy jest nieustannie rosnąca liczba pozytywnych opinii od Klientów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ceny w regionie za stare, używane samochody w każdym stanie technicznym, w tym po wypadkach, pożarze czy zalaniu.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu