ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT GRUDZIĄDZ

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Niechciane i uszkodzone samochody są często problemem dla ich właścicieli. Ich naprawa często okazuje się nieopłacalna, a poszukiwanie potencjalnego klienta, który je odkupi, graniczy z cudem. Często więc jedyną opcją pozostaje tylko kasacja. Jeśli poszukujecie Państwo w okolicach Grudziądza takich usług, możecie wybrać propozycję skupu aut Autokasacji „U Jacka”. Zajmujemy się odkupem samochodów po wypadku, używanych i starych. Za każdy pojazd zaproponujemy przystępną cenę, a kwota zostanie wypłacona w gotówce. Jest to atrakcyjna możliwość zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Gdzie znaleźć nasz skup?

Nasz skup samochodów zlokalizowany jest przy Alei Danilewicz Zielińskiej 6 w Aleksandrowie Kujawskim, w bliskim sąsiedztwie autostrady A1. Dokładny namiar na naszą siedzibę można znaleźć na zamieszczonej obok mapce. Klienci mogą osobiście dojechać do skupu lub też skontaktować się telefonicznie – dzięki dogodnej lokalizacji szybko dojedziemy do niemal każdego miasta naszego województwa, w tym do Grudziądza.

Jakie samochody można u nas zezłomować?

Mamy możliwości dokonania kasacji najróżniejszych pojazdów, w tym też:
 • AUTA OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE I DOSTAWCZE
 • POJAZDY PASAŻERSKIE (W TYM AUTOBUSY)
 • SAMOCHODY NADAJĄCE SIĘ NA RYNEK WTÓRNY
 • AUTA ROZBITE W WYPADKU
 • BEZ AKTUALNEGO UBEZPIECZENIA OC
 • BEZ WAŻNEGO PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • SKORODOWANE, ZALANE LUB SPALONEJak wygląda wycena pojazdu?

 Wartość sprzedawanego samochodu ustalamy z Państwem już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. To, jak będzie wyglądała nasza propozycja, uzależnione jest przede wszystkim od obecnej ceny złomu i części, które uda się pozyskać z auta. Dbamy o to, aby zaproponowana kwota była jak najatrakcyjniejsza, dlatego każda oferta jest konstruowana ściśle indywidualnie. Atutem naszej firmy jest to, że odbioru pojazdu od klienta dokonujemy osobiście w gratisie, a płatność otrzymuje on w gotówce.Dokumenty wymagane przy odkupie

Do sprzedaży i złomowania Państwa pojazdów będą konieczne takie dokumenty, jak:

 • dowód osobisty – jedynie do wglądu,
 • kopię dowodu rejestracyjnego albo, jeśli policja go zatrzymała, zaświadczenie o pojeździe, które można uzyskać w wydziale komunikacyjnym, w którym samochód jest zarejestrowany,
 • w przypadku współwłasności na pojeździe – pisemną zgodę współwłaściciela na zbycie auta.
Skup aut Grudziądz

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Dlaczego warto współpracować akurat z nami? Przede wszystkim dlatego, że funkcjonujemy od prawie 20 lat w branży motoryzacyjnej, świadcząc klientom z Grudziądza, jego okolic i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego profesjonalne usługi. Złomowanie w firmie Autokasacja „U Jacka” jest szybkie i opłacalne, dlatego też cieszymy się dobrą opinią i gronem zadowolonych klientów. Jeśli chcecie Państwo do nich dołączyć – zapraszamy do współpracy.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu