ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT RYPIN

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Jeśli szukasz pewnego miejsca w województwie kujawsko-pomorskim, w którym możesz sprzedać swoje stare, rozbite lub poważnie uszkodzone auto, to trafiłeś w idealne miejsce. W firmie Autokasacja „U Jacka” zajmujemy się od wielu lat profesjonalnym skupem takich pojazdów przeznaczonych do zezłomowania, gwarantując zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, sprawność działania oraz najlepsze ceny w regionie. Odbieramy za gotówkę pojazdy od Klientów z Rypina, z bliskich jego okolic, jak i z całego województwa. Własnym transportem przewozimy skupowane pojazdy i w krótkim czasie docieramy do każdego Klienta we wcześniej umówionym terminie.

Sprawdź czas dojazdu do naszej firmy z Rypina i okolic

Zachęcamy nie tylko do kontaktu telefonicznego, ale także do osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy Autokasacja „U Jacka”, która zlokalizowana jest w Aleksandrowie Kujawskim przy alei Danilewicz Zielińskiej 6. Z obszaru Rypina oraz bliskich jego okolic jest to zaledwie niecałe 90 km i szczegóły trasy, oraz orientacyjny czas dojazdu sprawdzisz na naszej mapce. Gwarantujemy szybkie załatwienie transakcji i odbiór auta za gotówkę, zawsze po uczciwej wycenie.

Skupujemy rozbite i uszkodzone auta wszystkich marek

Wiek pojazdu, jego marka czy model, to wszystko nie ma dla nas znaczenia. W firmie Autokasacja „U Jacka” skupiamy się na wszystkich autach przeznaczonych do rozbiórki lub kasacji z następujących grup:
 • OSOBOWE
 • CIĘŻAROWE
 • DOSTAWCZE
 • TE, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • WCIĄŻ SPRAWNE
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁE
 • ZALANE
 • SPALONEJaki jest cennik naszego skupu?

 Największą zaletą naszej oferty jest z pewnością to, że zawsze skupujemy rozbite oraz uszkodzone auta za gotówkę, bez odroczonych w czasie na długie tygodnie przelewów. Dodatkowo tylko u nas cennik nie jest ustalany odgórnie. Każdy pojazd jest rzetelnie wyceniany przez naszego rzeczoznawcę, a ostateczna cena zależy między innymi od faktycznego stanu mechanicznego, uszkodzeń karoserii, marki, modelu i wielu innych elementów.Wymagana dokumentacja

Wiek pojazdu, jego marka czy model, to wszystko nie ma dla nas znaczenia. W firmie Autokasacja „U Jacka” skupiamy się na wszystkich autach przeznaczonych do rozbiórki lub kasacji z następujących grup:

 • dowód osobisty – do wglądu,
 • ksero dowodu rejestracyjnego (ewentualnie zaświadczenia o pojeździe, jeśli dowód został zatrzymany przez policję),
 • pisemną zgodę współwłaściciela na sprzedaż samochodu (tylko, jeśli jest przedmiotem współwłasności).
Skup aut Rypin

Doskonałe opinie i wieloletnie doświadczenie w branży

W firmie Autokasacja „U Jacka” zatrudniamy obecnie ponad 40 doświadczonych pracowników, gotowych na szybką reakcję i dojazd na miejsce do Klienta po kontakcie telefonicznym. Nasz legalnie działający skup samochodów istnieje na rynku od przeszło 20 lat, bardzo dynamicznie się rozwijając w tym czasie i stale poszerzając grono swoich zadowolonych Klientów. Najlepszy potwierdzeniem naszego profesjonalnego podejście do pracy są pozytywne opinie, których z każdą chwilą przybywa.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu