ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

Sprzedaż części używanych

W ofercie posiadamy również oryginalne części samochodowe odzyskane w ramach recyklingu pojazdów.

Oferujemy sprzedaż stacjonarną, internetową oraz wysyłkową. Dzięki rozbudowanej sieci skupu aut posiadamy duży wybór części używanych do wszystkich marek pojazdów. Jeśli zamieszkujesz Bydgoszcz, Toruń, Włocławek lub województwo kujawsko-pomorskie i szukasz auto-szrotu oferującego w 100% sprawne, używane części samochodowe, nie mogłeś trafić lepiej! U nas kupisz wyłącznie wysokiej jakości auto części, które posłużą w Twoim samochodzie jeszcze przez wiele długich lat. Zaufaj naszym specjalistom i skorzystaj z największej oferty w regionie.

Oferujemy szeroki wybór auto części m.in.:

  • silników benzynowych i diesla
  • skrzyń biegów
  • części karoseryjnych (zderzaki, maski, błotniki, klapy, drzwi, atrapy itp.)
  • oświetlenia (reflektory, lampy, kierunkowskazy itp.)
  • szyb
  • osprzętu elektronicznego
  • felg stalowych oraz aluminiowych
  • części zawieszenia
  • i wielu inncyh
Informację na temat części prowadzimy
pod numerami telefonów:
 

696 777 898      Andrzej

602 823 543      Kuba

730 814 814      Hubert

731 416 416      Darek

728 505 702     Tomek

570 218 218      Robert

Zakupione w naszej firmie części objęte są trzydziestodniową gwarancją.

Wszystkie elementy są szczegółowo sprawdzane i testowane, aby mieć pewność, że nadają się do dalszej eksploatacji. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i wysyłkową. Nasza wykwalifikowana kadra udzieli Państwu wszystkich niezbędnych wskazówek, doradzi i zapewni pomoc w doborze części i podzespołów. Poprzez kontakt telefoniczny chętnie udzielimy informacji o dostępności i cenie poszukiwanej części. Swoją ofertę kierujemy do klientów zamieszkujących na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności do mieszkańców Bydgoszczy, Torunia, Włocławka oraz innych miast w regionie. Nieważne gdzie mieszkasz – ważne, że u nas znajdziesz wszystkie niezbędne auto-części do swojego samochodu! Obok sprzedaży stacjonarnej, prowadzimy również sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski za pośrednictwem serwisu Allegro.

Oferujemy sprzedaż używanych części samochodowych pozyskiwanych w procesie recyklingu skupowanych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic, poszukujących tanich, sprawnych i nadających się do dalszego użytku używanych autoczęści. U nas znajdziesz części zamienne do wszystkich typów pojazdów.
Wszystkich kierowców zamieszkujących Toruń i okolice zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty używanych części samochodowych. Gwarantujemy sprawne i niezawodne części pochodzące ze skupowanych przez nas pojazdów. W naszej ofercie czekają na Ciebie tysiące sprawnych auto części do większości najpopularniejszych modeli samochodów.
Jeśli mieszkasz we Włocławku i poszukujesz używanych części samochodowych w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Autokasacja "U Jacka" oferuje sprzedaż części samochodowych pozyskiwanych z recyklingu pojazdów. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz sprzedaż stacjonarną i wysyłkową.
Close Menu