ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

Auto szrot Bydgoszcz – części używane

Współczesny rynek części samochodowych jest tak rozbudowany, że klient jest w stanie znaleźć dowolną część do posiadanego przez siebie modelu auta. Niestety, jakość wielu części oferowanych jako nowe, często pozostawia wiele do życzenia. Nasza firma wychodzi do swoich klientów zamieszkujących Bydgoszcz i okolice, oferując używane części samochodowe pozyskiwane w procesie recyklingu skupowanych przez nas aut. Zaletą zakupu używanych auto części jest ich niższa cena oraz fakt, że nasz auto-szrot dokonuje rygorystycznych kontroli jakości przed włączeniem danej części do sprzedaży. Dzięki temu nasi bydgoscy klienci mają pewność, ze w naszej ofercie znajdują się wyłącznie w stu procentach sprawne części samochodowe.

U nas znajdziesz bogatą ofertę używanych auto części, takich jak:

  • elementy układów napędowych (silniki benzynowe oraz diesla),
  • szyby samochodowe,
  • lampy, reflektory oraz inne części do oświetlenia,
  • podzespoły ogrzewania i klimatyzacji,
  • elektronika do samochodu,
  • felgi aluminiowe i stalowe,
  • komponenty zawieszenia,
  • oraz wiele innych auto części w atrakcyjnej cenie.

Jak do nas dojechać?

Zapraszamy do naszej siedziby przy alei Danilewicz Zielińskiej 6 w Stawkach. Jeśli mieszkasz na terenie Bydgoszczy, najszybciej dotrzesz do nas drogą krajową nr 10 (zjazd z drogi DK 25 na węźle Bydgoszcz-Południe). Następnie autostradą A1 do drogi wojewódzkiej DW266. Na miejscu czeka na Ciebie profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Nasi specjaliści pomogą Ci precyzyjnie zlokalizować niezbędne części do Twojego auta, a jeśli wolisz kupować bez wychodzenia z domu, polecamy naszą sprzedaż używanych części samochodowych online za pośrednictwem serwisu Allegro. U nas zawsze kupisz sprawne i niezawodne autoczęści w cenie lepszej niż u konkurencji. Nasz auto szrot oferuje tysiące markowych podzespołów i komponentów, podlegających rygorystycznym kontrolom w zakresie przydatności do użytku. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat poszukiwanych przez Ciebie auto części.

O firmie

Firma Autokasacja "U Jacka" od 2000 roku działa na obszarze Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, systematycznie powiększając zakres swoich usług. W tej chwili, oprócz skupu aut i sprzedaży używanych części, jesteśmy w stanie zapewnić naszym bydgoskim klientom usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, stacji kontroli pojazdów oraz serwisu wulkanizacji. Dowodem naszego profesjonalizmu i spełnienia wszystkich obowiązujących norm prawnych jest otrzymanie przez naszą firmę upoważnienia nr C/30 wydanego przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, na mocy którego zyskaliśmy uprawnienia do przetwarzania i recyklingu pojazdów.

Autokasacja "U Jacka"

ul. Czapla 15
85-437 Bydgoszcz

NIP: 891 138 66 17
Numer konta bankowego:
PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

Kontakt

Obsługa klienta ujackaskup@gmail.com
Dział księgowości, współpraca zlomowanieujacka@interia.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 7.00 - 16.00
sob.: 8.00 - 14.00
ndz.: nieczynne

Zadzwoń

660 185 232
531 817 709
570 218 218

Close Menu