ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

Auto szrot Włocławek – części używane

Masz problem ze znalezieniem nowych auto części do swojego samochodu? Nie chcesz przepłacać za drogie części samochodowe do posiadanego przez Ciebie auta? Doskonale to rozumiemy, dlatego jako auto szrot z 20-letnim doświadczeniem na rynku, oferujemy Ci markowe, sprawne, używane części samochodowe w atrakcyjnej cenie. Posiadamy w sprzedaży tysiące auto części do wszystkich typów pojazdów. Swoją ofertę adresujemy do klientów z Włocławka i okolic. U nas zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy wyłącznie sprawne części z gwarancją – dzięki nim, szybko i tanio dokonasz niezbędnych napraw w swoim samochodzie.

Zapewniamy pełną ofertą części samochodowych. Sprzedajemy m.in.:

  • części i podzespoły silników (benzynowych i diesla),
  • elementy zawieszenia,
  • felgi stalowe i aluminiowe,
  • części ogrzewania i klimatyzacji,
  • szyby samochodowe,
  • elementy wyposażenia elektrycznego,
  • opony,
  • lampy, reflektory, elementy oświetlenia.

Jak do nas dojechać?

W każdej chwili możesz odwiedzić nasz auto szrot mieszczący się przy alei Danilewicz Zielińskiej 6 w Stawkach. Osobisty kontakt pozwoli Ci ocenić faktyczny stan poszukiwanych przez Ciebie auto części i podzespołów. Najszybszy dojazd z Włocławka – autostradą A1. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego przed wizytą – nasi pracownicy udzielą Ci wyczerpującej, szczegółowej informacji odnośnie do oferowanych przez nas części samochodowych. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową – nasze sklepy na Allegro codziennie obsługują zamówienia z całej Polski, a także zza granicy!

O nas

Autokasacja "U Jacka" to firma działająca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego od 2000 roku. Działamy na podstawie Upoważnienia C/30 wydanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, umożliwiającego nam recykling skupowanych pojazdów. Naszym priorytetem jest zapewnienie swoim klientom pełnego spektrum usług w zakresie skupu i recyklingu pojazdów, mechaniki pojazdowej, sprzedaży używanych auto części oraz wulkanizacji. Prowadzimy także stację kontroli pojazdów, wykonując przeglądy techniczne dla firm i klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy!

Autokasacja "U Jacka"

NIP: 891 138 66 17
Numer konta bankowego:
PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662
ul. Chemików 13/48,
87-800 Włocławek

Kontakt

Obsługa klienta ujackaskup@gmail.com
Dział księgowości, współpraca zlomowanieujacka@interia.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 7.00 - 16.00
sob.: 8.00 - 14.00
ndz.: nieczynne

Zadzwoń

660 185 232
531 817 709
570 218 218

Close Menu