ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT KOWAL

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Zajmujemy się legalnym skupem aut używanych przeznaczonych do złomowania, niezależnie od ich wieku, marki czy modelu. Swoją działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prowadzimy na podstawie pozwolenia wydanego przez Marszałka tego regionu. Zabieramy skupowane samochody własnym transportem między innymi z Kowala i z wszystkich innych miast w okolicy. Ogromne doświadczenie naszych pracowników oraz flota nowoczesnych pojazdów pozwalają nam na szybkie dotarcie w każde miejsce na terenie województwa. Możemy pochwalić się najbardziej atrakcyjnym cennikiem odkupu na lokalnym rynku, skupując samochody używane, jak i powypadkowe za gotówkę, wystawiając wszystkie wymagane prawem dokumenty.

Zapraszamy do naszej siedziby w Aleksandrowie Kujawskim

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego i mając na wyposażeniu nowoczesne lawety, możemy w bardzo krótkim czasie dotrzeć do każdego jego zakątka. Zapraszamy jednak także do osobistego odwiedzenia naszej firmy w Aleksandrowie Kujawskim przy alei Danilewicz Zielińskiej 6. Wygodny dojazd z Kowala i okolic autostradą A1 to tylko około 63 km do pokonania. Jeśli chcesz sprzedać swój uszkodzony samochód, skorzystaj z poniższej mapki i sprawdź, jak do nas dojechać.

Przyjmujemy wszystkie stare lub rozbite auta przeznaczone do kasacji

Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów przeznaczonych do kasacji oraz do rozbiórki, szybko wyceniając ich wartość już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Kowala, jak również z innych miast województwa. Przyjmujemy auta stare lub rozbite wszystkich marek i z każdego roku produkcji, w tym między innymi:
 • OSOBOWE
 • DOSTAWCZE ORAZ CIĘŻAROWE
 • AUTOBUSY
 • POWYPADKOWE
 • USZKODZONE
 • SAMOCHODY BEZ WAŻNEGO PRZEGLĄDU LUB UBEZPIECZENIA OC
 • AUTA Z ZATRZYMANYM DOWODEM REJESTRACYJNYM
 • "NA CHODZIE"
 • ZALANE LUB SPALONEPoznaj najatrakcyjniejszy cennik skupu w województwie

 Niezwykle atrakcyjny cennik odkupu samochodów używanych to efekt naszego wieloletniego doświadczenia oraz stałego dążenia do rozwoju firmy. Orientacyjne ceny skupu przedstawiamy już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego z naszym pracownikiem. Ostateczna kwota zależy od takich elementów jak:

 • wiek pojazdu, jego marka oraz model;
 • aktualny stan techniczny;
 • stan blacharski auta;
 • po wypadku, niesprawny lub na chodzie.
Gwarantujemy jednak, że cena zawsze będzie naprawdę bliska faktycznej wartości rynkowej pojazdu.Minimum formalności wymaganych przy finalizowaniu skupu

Jeśli jesteś posiadaczem mocno zużytego już, starego samochodu, to z naszą pomocą możesz mieć pewność, że sprzedasz go bardzo szybko i przede wszystkim bezpiecznie, gdyż jesteśmy legalnie działającą firmą. Nasi Klienci z Kowala oraz z okolic i innych miast województwa mogą liczyć także na minimum formalności niezbędnych do sfinalizowania transakcji. Wymagamy jedynie przedłożenia następujących dokumentów:

 • dowód osobisty właściciela pojazdu (oraz ewentualnie współwłaścicieli);
 • wcześniej skserowany dowód rejestracyjny;
 • ewentualne upoważnienie od właściciela lub współwłaściciela, jeśli nie może być on na miejscu w chwili sprzedaży.

Ponieważ przyjmujemy za gotówkę również pojazdy z odebranym przez Policję dowodem rejestracyjnym, to w takim przypadku dodatkowym wymaganym dokumentem jest zaświadczenie z wydziału komunikacji, po które należy wybrać się do urzędu przed planowaną sprzedażą.

Skup aut Kowal

Wieloletnia obecność na rynku to gwarancja bezpieczeństwa

Tajemnicą sukcesu naszej firmy na lokalnym rynku jest przede wszystkim dynamiczne inwestowanie we własny rozwój. Przez 20 lat swojej działalności udało nam się zbudować jedną z najlepszych stacji demontażu pojazdów w regionie, która może pochwalić się flotą nowoczesnych lawet, zespołem profesjonalnych pracowników, a do tego przede wszystkim najlepszymi cenami w branży. Wiele pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów to najlepsze potwierdzenie tego, że prowadzimy skup samochodów używanych, któremu naprawdę można zaufać.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu