ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT SOLEC KUJAWSKI

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Działając na podstawie pozwolenia C/30, wydanego przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się skupem samochodów uszkodzonych za gotówkę w każdym stanie technicznym. Oferujemy nie tylko najlepsze ceny na lokalnym rynku, ale także ekspresowy dojazd do Klienta w każdym zakątku regionu. Nasi pracownicy szybko docierają między innymi do Solca Kujawskiego i okolic, odbierając auta od Klientów własnym transportem i wręczając do ręki zaświadczenia o oddaniu pojazdu do złomowania. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz w pełni indywidualne podejście do każdej wyceny pojazdu. Nasza firma Autokasacja „U Jacka” to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze miejsce do sprzedaży starych samochodów w złym stanie technicznym.

Odwiedź na osobiście i zapoznaj się z ofertą

Dzięki zlokalizowaniu siedziby naszej firmy w Aleksandrowie Kujawskim, na alei Danilewicz Zielińskich 6, każdy Klient z województwa ma do nas bardzo łatwy dojazd. Trasa z Sępólna Kujawskiego oraz okolic to jedynie niecałe 50 km, których pokonanie nie powinno zająć więcej, jak godzinę. Dzięki poniższej mapce można łatwo sprawdzić szczegóły dojazdu do naszej siedziby. Na miejscu przedstawimy pełną ofertę skupu samochodów i zawsze uczciwie wycenimy pojazd.

Przyjmujemy auta w każdym stanie technicznym i z każdego rocznika

Nie będziesz musiał przejmować się tym, że Twój samochód przeznaczony do złomowania lub do rozbiórki jest bardzo stary, mocno zardzewiały czy poważnie rozbity. Przede wszystkim zajmujemy się skupem samochodów:
 • OSOBOWYCH
 • CIĘŻAROWYCH
 • DOSTAWCZYCH
 • AUTOBUSÓW
 • TYCH, KTÓRE MOGŁYBY ZOSTAĆ SPRZEDANE DALEJ
 • NADAL "na chodzie"
 • BEZ OC I PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO
 • ZARDZEWIAŁYCH
 • ZALANYCH
 • SPALONYCHNajlepsze ceny skupu samochodów na rynku lokalny

 Zatrudniamy doświadczonych rzeczoznawców i zarządzamy firmą o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym. Z tego też powodu oferujemy najlepszy cennik w Solcu Kujawskim i w okolicy, na terenie całego województwa. Zawsze ceny skupu ustalane są indywidualnie, przy wzięciu pod uwagę nie tylko marki czy modelu używanego auta, ale także jego stanu, a więc chociażby czy jest on rozbity, zardzewiały, na chodzie lub kompletnie niesprawny technicznie. Atrakcyjne ceny to również efekt bardzo niskiej prowizji pobieranej przez naszą firmę.Szybkie załatwienie formalności przy skupie samochodów

Nasi pracownicy nie tylko bardzo szybko zjawią się na miejscu w Solcu Kujawskim lub w okolicach na terenie całego województwa. Zadbamy również o szybkie załatwienie formalności związanych z transakcją, których naprawdę nie ma wiele. Będziesz musiał przygotować jedynie:

 • dowód osobisty właściciela do wglądu (dowód potrzebny będzie również od współwłaściciela, jeśli istnieje);
 • wyraźna kserokopia dowodu rejestracyjnego samochodu jeżeli była wydana;
 • oświadczenie od współwłaścicieli, którzy nie będą obecni podczas podpisywania umowy;
 • zaświadczenie o pojeździe z wydziału komunikacji w sytuacji, gdy auto ma zatrzymany przez Policję dowód rejestracyjny.

Oczywiście zawsze odbieramy używane auta za gotówkę i na koniec wystawiamy legalne zaświadczenie o zabraniu ich do złomowania. Nasi Klienci dostają również unieważnione dokumenty samochodu, w tym dowód rejestracyjny, oraz tablice.

Skup aut Solec Kujawski

Skup samochodów – sprawdź nasze doświadczenie i doskonałe opinie

Jesteśmy nie tylko legalnie działającą stacją demontażu pojazdów, ale także firmą z przeszło 20-letnim doświadczeniem, co z pewnością jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich osób chcących skorzystać z naszych usług. W tym czasie udało nam się zezłomować ponad 21 tysięcy uszkodzonych samochodów, a nasz zespół pracowników rozrósł się do 41 osób. Dysponujemy nowoczesną flotą lawet i możemy pochwalić się stale rosnącą grupą zadowolonych Klientów, wystawiających nam najlepsze opinie oraz rekomendacje.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu