ZNAJDŹ NAS NA fb olx allegro

SKUP AUT GOLUB
DOBRZYŃ

 • PŁACIMY GOTÓWKĄ
 • NATYCHMIASTOWY ODBIÓR

Zadzwoń, a oszacujemy kwotę za Twoje auto!

570 218 218

Złomowanie auta powinno odbywać się z poszanowaniem wszelkich przepisów, dotyczących m.in. ochrony środowiska. Nie każda firma jest w stanie to zapewnić. Inaczej jest w Autokasacji „U Jacka”, gdzie można nie tylko w pełni legalnie dokonać kasacji samochodu, ale też przy okazji na tym zarobić. Nasz skup aut używanych, powypadkowych i uszkodzonych to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób niewiedzących, co zrobić ze starymi pojazdami, które tylko z dnia na dzień coraz bardziej niszczeją. Oferujemy odkupienie pojazdów za gotówkę także klientom z Golubia-Dobrzynia i okolic tego miasta. Jeśli więc macie Państwo rozbity lub niechciany samochód – zachęcamy do współpracy z nami.

Gdzie znajduje się nasz skup?

Firma Autkasacja „U Jacka” ma swoje złomowisko niemal w samym sercu województwa kujawsko-pomorskiego – w Aleksandrowie Kujawskim. To, jak można do nas dojechać najłatwiej, możecie Państwo sprawdzić na mapce załączonej obok. Możecie jednak kontaktować się z nami również telefonicznie – wówczas to my dojedziemy do Państwa, aby odholować przeznaczony do kasacji samochód. Odbiór i przewóz jest w gratisie. Dzięki dogodnej lokalizacji, do każdego klienta dojedziemy szybko i bez większych problemów, także do Golubia-Dobrzynia.

Auta, które odkupujemy do skupu

Oferujemy złomowanie niemal każdego rodzaju pojazdu. Interesują nas:
 • AUTA OSOBOWE
 • SAMOCHODY DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE
 • AUTOBUSY
 • POJAZDY, KTÓRE MOGĄ PORUSZAĆ SIĘ BEZ LAWETY
 • WSZYSTKIE AUTA, KTÓRE MOGŁYBY TRAFIĆ NA RYNEK WTÓRNY
 • SAMOCHODY USZKODZONE W WYPADKACH
 • POJAZDY NIEPOSIADAJĄCE OC I PRZEGLĄDU
 • AUTA POKRYTE RDZĄ
 • SAMOCHODY ZALANE LUB SPALONEWystarczy zadzwonić i ustalić
cenę

 Wiemy, że jednym z najważniejszych czynników doboru usług skupu aut jest cennik, jaki obowiązuje przy odkupie. W naszym przypadku nie ma tu sztywnych cen – do każdej transakcji podchodzimy ściśle indywidualnie. Rzetelna wycena bowiem wynika z rynkowych wartości złomu i części zamiennych, pozyskiwanych z uszkodzonych czy starych samochodów. Oszacowanie wartości następuje już przy pierwszym kontakcie telefonicznym, a w przypadku akceptacji propozycji, umawiamy się z Państwem na odbiór pojazdu. Wtedy też otrzymujecie Państwo ustaloną kwotę w gotówce.Dokumenty konieczne do odkupienia pojazdu

Cenimy sobie uczciwość i działamy z poszanowaniem prawa. Dlatego też przy odkupie samochodu wymagamy:

 • dokumentu tożsamości do wglądu,
 • kserokopii dowodu rejestracyjnego pojazdu lub (jeśli ten został zatrzymany przez policję) zaświadczenia o pojeździe, wydawanego przez wydział komunikacji, w którym zarejestrowano auto,
 • pisemnego upoważnienia współwłaściciela, jeśli samochód jest przedmiotem współwłasności.
Skup aut Golub Dobrzyń

Zapewniamy satysfakcję ze współpracy

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też priorytetem jest poczucie zadowolenia klienta z dokonanej transakcji. Jak ważny jest dla nas ten aspekt, dowodzi prawie 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Uczciwość w wycenie rozbitych w wypadku aut, starych i niechcianych samochodów, działalność zgodna z prawem i poszanowaniem dla środowiska – tego możecie być Państwo pewni, podejmując się współpracy z nami. Dzięki sposobowi podejścia do naszej pracy i dotychczasowych klientów cieszymy się wśród nich dobrą opinią.

 

Autokasacja “U Jacka”

NIP: 891 138 66 17

Numer konta bankowego:

PKO 89 1020 5200 0000 4002 0031 1662

660 185 232 Hubert

531 817 709 Karol

570 218 218 Robert

530 217 217 Sebastian

Obsługa klienta:

ujackaskup@gmail.com

Dział księgowości, współpraca:

zlomowanieujacka@interia.pl

PON. – PT.:

7:00-16:00

SOB.:

7:00 – 13:00

Close Menu