Co zrobić z samochodem powypadkowym?

Co zrobić z samochodem powypadkowym?

Naprawa samochodu po wypadku często może okazać się nieopłacalna. W takim przypadku wielu posiadaczy aut zastanawia się jak legalnie pozbyć się rozbitego pojazdu, jednocześnie jak najwięcej zarabiając na tej transakcji. Najlepsze rozwiązanie stanowi sprzedaż poprzez skup. Jeśli nie wiesz co zrobić z samochodem powypadkowym, skontaktuj się z nami – odkupimy od Ciebie każde auto w Bydgoszczy lub okolicach. Sprawdź!

Skup aut – sprawdzony sposób na sprzedaż samochodu po wypadku

Wiele osób nie wierzy, że sprzedaż mocno uszkodzonego pojazdu za całkiem niezłe pieniądze jest możliwa. Wśród prywatnych klientów faktycznie trudno byłoby znaleźć osobę, która zaoferowałaby rozsądną kwotę za auto powypadkowe, wymagające sporego wkładu czasu, pracy i pieniędzy. W przypadku skupu sytuacja wygląda inaczej. Samochody po wypadkach, mocno wyeksploatowane oraz nienadające się do dalszej jazdy stanowią spory odsetek pojazdów skupowanych od właścicieli. Taka transakcja ma dla posiadacza powypadkowego auta wiele zalet. Niewątpliwie należą do nich:

  • szybka i rzetelna wycena wartości pojazdu,
  • odbiór powypadkowego samochodu z posesji,
  • brak zbędnych formalności,
  • natychmiastowa wypłata pieniędzy – gotówką lub przelewem.

Oczywiście to tylko niektóre powody, dla których tak wielu kierowców decyduje się na sprzedaż auta po wypadku w skupie. Motywacją do transakcji jest z pewnością fakt, że tego rodzaju firmy, np. działająca w Bydgoszczy Autokasacja „U Jacka”, odkupują od właścicieli nawet bardzo zniszczone lub wręcz niezdatne do dalszej eksploatacji pojazdy. W wielu przypadkach to jedyna szansa, by pozbyć się wraku w sposób legalny i jeszcze nieźle na tym zarobić. Auta bardzo zniszczone lub rozbite są demontowane, a pochodzące z nich części są przeznaczone do dalszej odsprzedaży. Pozwala to skupowi zaoferować za powypadkowe auto jeszcze całkiem sporą sumę. Nic więc dziwnego, że z roku na rok osób chcących sprzedać auto od ręki przybywa, a skupy samochodów są już dostępne praktycznie w każdej większej miejscowości w Polsce.

Jak sprzedać auto po wypadku?

Sprzedaż pojazdu powypadkowego niczym nie różni się od transakcji, której przedmiotem jest samochód w pełni sprawny. Wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami telefonicznie albo mailowo, by zgłosić chęć sprzedaży auta i podasz wstępne informacje na jego temat. Nasz przedstawiciel wyceni auto już podczas rozmowy telefonicznej. Kierowca odbierze pojazd, podpisze z Tobą umowę, unieważni tablice i dowód rejestracyjne oraz wypłaci gotówkę.

Skup aut Bydgoszcz – dlaczego warto z nami współpracować?

W zakresie skupu samochodów powypadkowych, rozbitych i mocno uszkodzonych, będziemy dla Ciebie najlepszym partnerem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka pozycja w branży pozwalają nam oferować atrakcyjne stawki i najkorzystniejsze w regionie warunki współpracy. Do Klienta docieramy własnym transportem, odbierając samochód z posesji, siedziby firmy lub dowolnej, innej lokalizacji. Sprzedając swoje auto u nas, zawsze możesz być pewien szybkiej wypłaty, więc jeśli nie wiesz, co zrobić z samochodem po wypadku lub kolizji drogowej, skontaktuj się z nami już dziś!

Co zrobić z samochodem powypadkowym?
Oceń ten post

Dodaj komentarz

Close Menu